Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
267 postów 356 komentarzy

Zniewolenie Narodu Polskiego, Jego Przyczyny i Skutki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Proces opisany w tekście przebiegal powoli - pokoleniowo - ale obecnie przyspieszyl

 Proces opisany w tekście przebiegal powoli - pokoleniowo - ale obecnie przyspieszyl - tak ze względu sytuacji ekonomiczno-spoleczno- kulturowej w samej Europie - jak i procesowi budzenia się, już oszukanych i zniewolonych Polaków, którzy to już od dawna stanowią glówny kąsek wiecznie nienasyconych.

//www.youtube.com/watch?v=ydhqaAExQJo

Na 11 listopada szykuje się zakaz zgromadzeń.
Ale za to otrzymamy nowe święto, z iście coraz większą pompą pompowane - jeszcze trochę i będzie nową tradycją w kraju nad Wislą. Swiętowano już to "coś" w Palacu Prezydenckim - na placach centrum miast (nawet tam, gdzie nikt zielonego pojęcia nie mial, co to jest za święto?) - a w tym roku może i sięgnie to "coś" i czubka Palacu Kultury - na którym po zdemontowaniu starej już iglicy, zostanie zamontowany wielki, wieloramienny świecznik, a pod zegarami pojawią się też olbrzymie glośniki, które oznajmią nam - że już pora na wesolą chanukę - czyli żydowską radość z pokonania wroga. 
Co mamy z tym wspólnego? ano, mamy śmiać się i poniżać samych siebie - bo innego sensu w tym nie widzę.
Dziś ktoś mi powiedzial:
"Mamy już dzień dyni 1 listopada (halloween) - to czemu i nie świętować chanuki? Poluzuj chlopie - teraz jest tolerancja - trzeba się bawić."
I bawią i bawić się będą oglupione przez belzebuba dzieci i to na trupie wlasnej Matki.

Edward Snopek

KOMENTARZE

 • Zniewolenie Narodu Polskiego, Jego Przyczyny i Skutki - czyta - Edward Snopek
  http://www.youtube.com/watch?v=ydhqaAExQJo
 • Przyczyna jest oczywista
  brak moralności przy wielkim miłosierdziu Boga. Odwrócenie się od niego.

  Jeśli nawrócicie się do Boga to będziecie wolni i naród będzie wolny. Ale nie liczcie na to że to co się stało to się odstanie.

  NIech umarli grzebią umarłych, takie są naturalne koleje rzeczy. Trzeba być mądrym PRZED a nie PO.

  Takie są odwieczne prawa świata.
 • Już pojawily się
  przerywniki - zapewniam, że zaraz po ukazaniu się tego materialu na YouTube - nie bylo ani jednego.
  Kolejnym dzielem, nie licząc teatrzyku przegnilego batonika itp, jakie odczytam - będzie - Masoneria w PRL
 • Bardzo wymowna grafika...
  Bez Boga, ani do proga...
 • YouTube jest wyjatkowo ostro cenzurowana
  i manipulowana, już od dawna
 • @ezaw 13:41:53
  Nie można powiedzieć - że to się nie odstanie. W historii padaly już tak wielkie mocarstwa, że pozostaly po nich jeno gruzy. Jestem dobrej myśli i przekonany, że i ten syf pewnego dnia padnie - rosnąca wciąż chciwość, pazerność, zlodziejstwo, oszustwo, znieczulica itp, przybierze formę zjeżdżalni i cale towarzystwo poplynie po nieheblowanej desce - wzajem będą się opluwać i zdradzać - trzeba tylko okazać cierpliwość i jeszcze kilka innych cech - ale nie będę ich opisywal.
  A jeśli tak się nie stanie - w bagnie tym przepadną wszyscy - lącznie z calym przywództwem tej chorej idei, jaką jest libertynizm i tym podobne wirusy - wpadną we wlasną sieć, z której już się nie wydostaną - chyba, że pojawi się nowy Noe.
 • @Edward Snopek 14:33:13
  To wszystko prawda, ale nie cała, bo zydom pomagały polskie chamy, inaczej nic by się im nie udało.
  Gdzie podziały się teraz te chamy i ich dzieci? Oto jest pytanie.
  Siedzą teraz w firmach ochroniarskich, mają szkoły nauki jazdy i bezwzględnie łupią ten naród. Wstydzą się też pokazać swoje zyciorysy i nazwiska, ale pchają się do władzy ze swoimi małymi zideologizowanymi rozumkami i krwią na rękach, to m. in oni nie chcą lustracji i dekomunizacji, by ich wstyd nie ujrzał światła.

  Macie co chcieliście. Dopoki nie zrobicie publicznej spowiedzi i nie odsuniecie się dla lepszych od siebie, Polska będzie gniła.

  Kościół traktujecie przedmiotowo jak Putin, a z wiary robicie se zabobon. Boicie się Kościoła jak diabeł święconej wody. Jesteście pogubieni, co widać po waszym proctackim patriotyzmie. Bóg dla was mniej znaczy niż Ojczyzna, a to herezja- tak samo myśleli naziści i sobie Boga interpretowali po diabelsku.
 • ŁOPAMIĘTAJTA SIĘ I POSŁUCHAJTA WRESZCIE JEDYNEJ PRAWDY!!!:
  - słuchanie radia i telewizji wszędzie i łobowionzkowe!
  - jedzenie GMO łobowionzkowe!
  - łuwolnić konopie i jinne heroiny!
  - łuwolnić gejów!
  - uwolnić zoofili!
  - religia łobowionzkowa dla wszyćkich Polaków!
  - wszyćkie musom nosić kzyz na plecach!
  - wszyćkie musom sie codziennie i cały dzień modlić!
  - Łojciec Świnty na prezydenta!
  - jintronizować Chrystusa na Króla Polski!
  - codziennie krucjata różańcowa!
  - wszyćkie grunty, nieruchomości i pieniundzy dla ksiundzów!
  - ateizduf i jynnych myśloncych na stosy!

  To My, Polska łuratowane bendziemy!!!
  No!!!


  http://www.wolnyswiat.pl/14h3_pliki/image019.gif


  No ji na samej koniec wymyślujem takom pinkom pioseneckę:

  ROTA...
  Nie rzucim religijności, radia, telewizji, nikotynizmu, alkoholizmu, narkomani, szkodliwego odżywiania; degeneracji, taki nasz ród.
  Nie damy pogrześć nienormalności,
  Głupi my naród, tak zawzięty lud,
  Degeneracki szczep zaczadzony, naćpany, zapijaczony, zatruty i wypaczony.
  Nie damy, by nas gnębiła normalność.

  Tak nam dopomóż Głupoto!
  Tak nam dopomóż taki Upór!

  Do krwi ostatniej kropli w żyłach
  Brać i słuchać będziemy trucizn,
  Aż się rozpadnie w proch i pył
  Polska rozpierducha.

  Tak nam dopomóż Głupoto!
  Tak nam dopomóż taki Upór!

  Nie będzie Abstynent, Ateista, Racjonalista pluł nam w twarz,
  Ni dzieci nam normalnił,
  Orężny wstanie hufiec nasz,
  Nikotynowy smród, alkoholicki chuch, narkotykowe odurzenie, medialny trans, religijny stan, będą nam hetmanić.
  Pójdziem, jak zabrzmi nałogów, medialny róg.

  Tak nam dopomóż Głupoto!
  Tak nam dopomóż taki Upór!

  ----------------------
  Więcej m.in. o katolickiej org. religijnej. religijności:
  RACJONALNE MYŚLI, ANALIZY, WNIOSKI (cz. 2) http://www.wolnyswiat.pl/11ah5.html
 • @Redaktor1966 16:35:39
  Przykra sprawa... Naprawdę...
  Jak to jest, że ZAWSZE, gdy ktoś ma słowotok, to bredzi od rzeczy?
  Zapoznałem się z częścią tych "racjonalnych analiz, myśli i wniosków"... Cóż, to chyba rodzaj projekcji autora (termin psychiatryczny). Zarzuca głupotę innym, a tymczasem...
  Jak wielkim trzeba być ekshibicjonistą, by prezentować swoje upośledzenie społeczne i umysłowe, i na dodatek szczycić się tym.
 • @strażnik nocy 17:31:57
  Wiedza drogą do mądrości, mądrość drogą do normalności, normalność drogą do szczęścia.

  Proszę to - merytorycznie - wykazać!
  Proszę przedstawić swoje materiały, osiągnięcia!

  Jeżeli nie jest się wstanie MERYTORYCZNIE odnieść do materiału, to najlepiej milczeć, a nie śmiecić, zabierać czas, irytować, dawać zły przykład. Wówczas należy założyć, że się nie zrozumiało, a zatem można się mylić. < Bez obrazy, w tym irytacji.
  Należy być konstruktywnym, dając jednocześnie pozytywny przykład.

  PRZEOGROMNA WIĘKSZOŚĆ LUDZI NIE MYŚLI ANALITYCZNIE, A CO DOPIERO CAŁOŚCIOWO (niewielu z nich zdaje sobie z tego sprawę), a jedynie powtarza, czytane, słyszane (w tym celu odpowiednie teksty są recytowane przez środki propagandy/przekazu), wybrane teksty, ich fragmenty, kombinacje, i w ten sposób tworzona jest indywidualna ich kombinacja, stąd wrażenie własnej twórczości (oryginalności), własnego zdania... Dlatego nie ma niczego nowego, a tym bardziej przemyślanego – wszystko opiera się na częściach innych - złych - rozwiązań. Stąd tak b. trudno jest wprowadzić dowolnie konstruktywne - bo NIGDY nie stosowane/nieopierające się na fragmentach dotychczasowych - rozwiązania.
  A jak wprowadzano te wcześniejsze szkodliwe rozwiązania, które stanowią podwaliny kolejnych, skoro ludzie byli im przeciwni? – Siłowo (stąd tak krwawą mamy historię) bądź dzięki długotrwałej, wszechstronnej propagandzie, dzięki której masy zaczynają sobie nawzajem powtarzać POŻĄDANE „własne zdanie” (więc kto ma opanowane środki przekazu/propagandy, ten robi co chce, a masy „uważają to” za jedynie słuszne i że to sami z siebie popierają)...!
  Do tego większość ludzi wybiera, przyjmuje do wiadomości tylko te informacje, które im odpowiadają (trudno żeby wychodziło z tego coś sensownego)...
  Jaki z tego morał dla mnie/konstruktywizmu czyli racjonalizmu? Nic nowego: potrzebne są pieniądze na zaistnienie medialne – jednak nie posłużę się propagandą, a jedynie zdyskredytuję, obnażę, zdemaskuję utopistów, ich doktryny, utopie, i wskażę, racjonalnie uzasadnię konstruktywne rozwiązania, w tym stworzę do tego odpowiednie warunki i nauczę was NAPRAWDĘ MYŚLEĆ, CAŁOŚCIOWO, A WIĘC I DALEKOWZROCZNIE, ANALIZOWAĆ, WNIOSKOWAĆ (by m.in. uniemożliwić powrót do rządzenia/szkodzenia, niszczenia osobnikom destrukcyjnym, by tacy ludzie nie byli rodzeni, tworzeni (...)).
  PS
  Jako ciekawostkę dodam, że nawet najwięksi przeciwnicy danej doktryny, jednak cytują lub nieco przeredagowują jej wybrane fragmenty, dogmaty jako własne zdanie, argumenty...

  Normalnym, pozytywnym, konstruktywnym, prawym, ludziom PRZEKAZ, INNA DZIAŁALNOŚĆ SŁUŻY OSIĄGANIU POZYTYWNYCH EFEKTÓW. Ludziom upośledzonym psychicznie, niedorozwiniętym, ułomnym umysłowo, nienormalnym, chorym, szkodliwym, destrukcyjnym przekaz, inna działalność służy do osiągania negatywnych efektów, szkodzenia, niszczenia.

  Ludzi można przyrównać do pszczół, os, szerszeni...
  Ludzki umysł ma tendencję do specjalizowania się, doskonalenia, w preferowanym kierunku - zgodnie z tym, co odbieramy, o czym myślimy, co robimy - odpowiednio: degeneracji/rozwoju; destrukcji/konstruktywizmie.
  PS
  Czy można być zdrowym, szczęśliwym w chorym, nieszczęśliwym społeczeństwie...


  „Tak jak diamentu nie uda się oszlifować bez tarcia, tak człowiek nie może stawać się doskonalszym bez trudu oraz cierpienia.”


  Każdy, odpowiednio do statusu/potencjału, wkładu, ma prawa, przywileje, obowiązki!
  Jednym z elementarnych praw, jest prawo do normalności, a więc m.in. do wolności od wpływu, działań psychopatów, debili; osobników destrukcyjnych, szkodliwych! A więc prawo do dobrego życia, a więc i tego składników, jak bezpieczeństwo, brak lęków, w tym przed psychopatami, debilami, przyjemne relacje z otoczeniem, myślenie, zajmowanie się sprawami pozytywnymi, dobre samopoczucie, zdrowie, możliwie wysoki iloraz inteligencji, pozytywne doświadczenia życiowe/taki intelektualny, emocjonalny kapitał; możliwie wysoki pozytywny potencjał, w tym do bezpośredniego, za pośrednictwem genów, i pośredniego przekazywania potomstwu, innym osobom.
  Do obowiązków należy m.in. tego, co wymieniłem powyżej zapewnienie, a więc m.in. usuwanie zagrożeń dla naszego gatunku, przyrody, planety, w tym usuwanie osobników, ich genów, bezpośrednio, pośrednio, destrukcyjnych, szkodliwych, zbędnych, chorych, solidarność względem osób potrzebujących pomocy, a posiadających pozytywny potencjał, wnoszących pozytywny wkład, pozytywnej prokreacji, czyli rozmnażają się wyłącznie osoby normalne, zdrowe, inteligentne, urodziwe, czyli doskonalenia naszego gatunku, by wielkość naszego gatunku była dostosowana do możliwości ekosystemów, środowiska, planety


  Jak osiągają sukces destruktorzy/utopiści.
  Otóż m.in. przyczyniają się do tego, doprowadzają swoje ofiary do stanu psychiczno-umysłowego i umysłowo-psychicznego zombie – ot i tajemnica powodzenia psychopatów, debili; kanalii (pdk), i ich utopii...
  PS
  Od kiedy zombie coś rozumieją, wiedzą, są świadome, rozumne, etyczne, dalekowzroczne, odpowiedzialne, mają własne zdanie... Więc co to jest za system, który opiera się na ich głosie...

  Proszę się zastanowić, nie tylko nad sensem, ale czy w ogóle jest możliwe rozwiązanie, a nie tworzenie problemów, na to, by było normalnie, dobrze, postępując jak dotychczas, czyli degenerując nasz gatunek/w oparciu o osobniki anormalne, intelektualnie, etycznie ułomne, fizycznie upośledzone, debilne, psychopatyczne...

  Proszę się zastanowić już nad samą ideą, że to nie racjonalne, całościowo przemyślane, przeanalizowane, przedstawione, a więc i dogłębnie, czyli rzeczywiście, etyczne, a zatem i dalekowzroczne argumenty mają przesądzać o podejmowanych działaniach, tylko, powyżej opisana, większość.../czy jest w ogóle możliwe osiągnięcie normalności, dobrobytu, zamiast, jak dotychczas: cierpień, nieszczęść, tragedii, katastrof, potworności, klęsk, plag, w oparciu o takie głosy...
  A jak by było, gdyby kierować się wyłącznie - merytorycznie niepodważonymi - racjonalnymi argumentami.


  Jako analogię do polityków, ich działań podam przykład innych osobników również ABSOLUTNIE przekonanych o słuszności swojego postępowania(!)
  W ciągu swojego 11-to letniego pobytu w Warszawie, około 2 tys. razy interweniowałem, gdy nikotynowcy, nikotynowczynie truli i tego uczyli inne osoby przy wejściach i w środku pomieszczeń publicznych. Najczęstszą postawą, gdy jeszcze nie było ustawy antynikotynowej, był ABSOLUTNY, destrukcyjny upór z ich strony: oni innych truli, trują i będą truć (w tym także w pracy, a w domu swoją rodzinę, w tym swoje dzieci)/szkodzili, szkodzą i będą szkodzić! Bo takie mają prawo [Ich ofiary, co oczywiste, nie mają żadnych praw (a próby egzekwowania jakiś bezpodstawnych, urojonych praw są dowodem ich nienormalności, choroby, agresji, zła, winy...)!], rację/bo ich to nie obchodzi, że komuś szkodzą! A ja jestem głupi, nienormalny, niebezpieczny, zły, powinienem się leczyć, powinni mnie zapiąć w kaftan i wywieźć do psychiatryka. Itp...
  Inne przykłady z codziennego życia, to m.in.: krytykowanie przez degeneratów osoby dbające o zdrowie (np. że są chorzy, nienormalni, powinni się leczyć, a ktoś dbał o zdrowie, a i tak umarł przed czasem!), zachęcanie, uczenie przez degeneratów normalne osoby trucia się, uzależniania się alkoholem, nikotyną, narkotykami, szkodliwie przyrządzaną, szkodliwą żywnością, religijnością, zarażający chorobami, w tym HIV, trujący siebie i innych przekazem z radia, telewizora, zlecający, przygotowujący i wmuszający odbiór tzw. reklam, wciągający w propartyjną wiarę, w politycznych destruktorów, itd...
  I m.in. takie osobniki zajmują się polityką, zajmują stanowiska na wszelkich szczeblach władzy, są dyrektorami, przedsiębiorcami, pracownikami, właścicielami środków przekazu, i zajmują inną działalnością mając wpływ na innych... Czego wszechstronnie destrukcyjne, niszczycielskie, pogrążające skutki wszechstronnie opisałem (...).
  Podkreślam: wszyscy oni są ABSOLUTNIE przekonani o słuszności swojego postępowania – ich - na ich poziomie - argumentacja absolutnie ich o tym przekonuje, a inna - nie na ich poziomie - NIE! Trzeba też dodać, że nieprawidłową mają także autodiagnozę/samoocenę, oprócz że wypaczone wyznawane systemy wartości, a u części z nich ma to podłoże genetyczne, a więc ich biologiczny program umysłowy stwierdza, że wszystko przebiega zgodnie z [anormalnym] programem, a więc są normalni, a więc to inni są nienormalni, więc trzeba im pomagać, ich leczyć... I oni to ABSOLUTNIE WIEDZĄ, że tak jest, że mają rację(!)... I bardzo chętnie to innym wytłumaczą...

  Więcej przykładów opisanego problemu jest m.in. tutaj:
  5 PRZYKŁADÓW SKUTECZNOŚCI PRZEKONYWANIA RACJONALNYMI ARGUMENTAMI…
  http://www.wolnyswiat.pl/34h1.html

  Świat jest taki, jacy są jego, bezpośrednio, pośrednio, realizatorzy... A jakich stworzymy ludzi, takie będą mieli potrzeby, wymagania (np. osobniki zdegenerowane, uzależnione, będą potrzebować, wymagać trucizn, leczenia, utrzymywania ich i ich chorych dzieci na rentach, podobnie chorzy, upośledzeni, religijne zombie - religijne obiekty, budowle, akcesoria, pieniądze na ich utrzymywanie, na ich sekciarzy, proreligijną działalność i domagać się tego rozpowszechniania, psychopaci i ich pomocnicy debile - realizowania utopii i tego rozpowszechniania, dzięki czemu będą mogli zaspokajać swoje anormalne potrzeby szkodzenia, niszczenia i prosperować. Itp.).
  JACY LUDZIE, ICH JAKOŚĆ, TAKI ŚWIAT, JEGO JAKOŚĆ...
  Nie da się stworzyć normalnej rzeczywistości na bazie osobników zdegenerowanych, chorych, upośledzonych, ułomnych, nienormalnych, debilnych, psychopatycznych!
  Każdy stwarza świat na swoją miarę, swoje potrzeby, możliwości, potencjał, sposób postrzegania, oceny rzeczywistości, zgodnie z swoimi, wpojonymi, naśladowanymi wartościami, normami, standardami, celami, wyobrażeniami normalności, zdolnościami samooceny, autodiagnozy, podatnością na wpływ innych, stanem, profilem, potencjałem, możliwościami działania, osiągania celów...
  A ponieważ od zawsze ma mse, w dodatku wszechstronna, degeneracja, no to tą rzeczywistość tworzą osobniki upośledzone, ułomne, debilne, psychopatyczne, nienormalne, destrukcyjne, niszczycielskie...
  Narzekają wszyscy, z tym że większość nie na pierwotne przyczyny, tylko dlatego, że nie czerpią profitów z sytuacji, ale gdy się do nich dorwą, to chwalą rzeczywistość i ją utrzymują, w tym bronią („Tylko: Hitler, Stalin, komunizm, socjalizm, kapitalizm, demokracja, liberalizm, AWS, PSL, SLD, PiS, PO...!”...)...

  Jacy rządzący, takie efekty, w tym tacy rządzący, rządzeni...
  Kim są, to akceptujący, a przeciwni konstruktywnym zmianom, rządzeni...

  Plagi, tragedie, nieszczęścia, potworności, mają mse, bezpośrednio, pośrednio, w wyniku działalności osobników destrukcyjnych.
  W NORMALNYCH WARUNKACH CHODZI M.IN. O TO, BY LUDZIE MIELI WSZECHSTRONNIE JAK NAJWYŻSZY, POZYTYWNY, POTENCJAŁ/WSZECHSTRONNE, INDYWIDUALNE, GATUNKU, DOSKONALENIE JEST PRIORYTETEM (dotychczas priorytetem - JAK WIDAĆ - jest, wszechstronne, niszczenie, degenerowanie, pogrążanie...)
  Po tysiąckroć lepiej zapobiegać utracie potencjału, nie tracić wybitnej osoby (już za sprawą jednego szkodliwego osobnika ma mse efekt negatywnej lawiny. Na przykładzie chociażby nikotynizmu, alkoholizmu, narkomani – wszystko zaczęło się od jednej osoby, a obecnie dotyczy to miliardów )!
  Więc m.in. trzeba przede wszystkim dbać o: ludzi zdrowych, by nie stawali się chorzy, o ludzi normalnych, by nie stawali się nienormalni, o ludzi inteligentnych, by nie stawali się głupi, o wartościowych, produktywnych, konstruktywnych, by im nie szkodzono, by ich nie degenerowano, by nie stawali się nieproduktywni, nieużyteczni, pasożytniczy, szkodliwi, by nie przybywało debili, psychopatów. Proszę nie stwarzać warunków do realizacji swoich anormalnych, aspołecznych potrzeb przez psychopatów i debili (ich pomocników), do ich destrukcyjnej prosperity. To jest właściwa, normalna hierarchia ważności, wartości (nie odwrotnie)!


  TAK NAPRAWDĘ, TO NIE DĄŻYCIE DO TEGO, BY BYŁO NORMALNIE, DOBRZE, I JESTEŚCIE W TYM B. UPARCI, KONSEKWENTNI (a jak ktoś jest przeciwny regresowi, destrukcji, to ocenicie jego propozycje, jego samego na odwrót, i go zignorujecie, by móc dalej zaspokajać swoje anormalne potrzeby, które wpoili, zakodowali wam psychopaci i debile, na których oddziaływanie się wystawiacie, których naśladujecie (inaczej nie da się zrobić tzw. kariery, prosperować, czy nawet przetrwać, bo to - od zawsze - ich świat, a zatem obowiązuje ich zasady, reguły...))…
  Kto, jak, co, nas dzieli, pogrąża, dlaczego nie możemy się zjednoczyć, rozwiązać problemów (w największym skrócie):
  - brak całościowego, w tym w znacznej części przypadków do tego zdolności, rozumienia, i stąd odpowiedzialności, a więc myślenia, analizowania, wnioskowania całościowego, w tym dalekowzrocznego, a zatem dogłębnie, czyli rzeczywiście, etycznego,
  - dzielą, pogrążają nas psychopaci i ich pomocnicy: debile (zajmujący się tzw. polityką, przekazem medialnym, religijnym praniem mózgów tzw. duchowni, finansiści, bankierzy, tzw. biznesmeni zajmujący się realizacją prokonsumpcyjnej utopii),
  - jest to spowodowane genetycznie uwarunkowaną i środowiskową, a zatem także nabytą, wszechstronną, degeneracją.
  Jej skutkiem jest m.in. myślenie, postępowanie egoistyczne, w tym krótkowzroczne, destrukcyjne, niszczycielskie, zabójcze, w tym samobójcze, kierowanie się emocjami (co, kto wzbudza więcej emocji, to jest słuszne, tych trzeba wspierać, słuchać, tak postępować... A, że m.in. z tego powodu powstają efekty negatywnych lawin, to także wzbudza duże emocje...). Kolejną konsekwencją jest nazywanie spraw, postępowanie na odwrót, w tym destrukcyjny upór, realizowanie potrzeby szkodzenia, niszczenia (np. poprzez świadomie, nieświadomie, jawne, niejawne, bezpośrednio, pośrednio krytykowanie za prawidłowe myślenie, normalne postępowanie, w tym za dbanie o zdrowie, w tym psychikę, umysł, za domaganie się, dążenie do normalności, by było dobrze, wciąganie w nikotynizm, alkoholizm, narkomanię, zboczenia seksualne, szkodliwe odżywianie, radiowe, telewizyjne uzależnienie, w (tzw.) reklamową przemoc (w radiu, telewizji, w sklepach, w kinach, na ulicach, tekstami, dźwiękiem, miganiem napisami, obrazkami, światłem), w powtarzactwo, w polityków, którzy najczęściej występują, w koniunkturalnych, podporządkowanych, przekupionych, opanowanych, mediach, poprzez które najwięcej obiecują, w religijną, polityczną, systemową/ustrojową wiarę/obłęd; w zaśmiecanie, trucie umysłu, uszkadzanie, upośledzanie psychik; w niemyślenie, a w wierzenie; w pogodzenie, podporządkowanie się; w postępowanie, by było źle, by cierpieć (co wywołuje duże negatywne emocje, w tym strach, nienawiść...) – w pogrążanie się).

  Jak temu zaradzić:
  - trzeba wprowadzić racjonalny ustrój, którego kluczowym elementem będzie jawny nr identyfikacyjny i status każdego obywatela, pozytywna prokreacja, pozytywny wpływ środowiska, a więc takie warunki rozwoju, czyli wszechstronne doskonalenie naszego gatunku, a zatem zapobieganie pierwotnym przyczynom tworzenia, powstawania problemów.

  Jak rozpocząć efekt pozytywnej lawiny:
  - trzeba wspierać finansowo osobę wybitnie konstruktywną, dając w ten sposób jej możliwość pełnego skupienia się na osiąganiu pozytywnych celów, w tym jednoczenia, opłacania* podobnych sobie, by razem stanowić wiarygodny magnes dla kolejnych osób, celem osiągnięcia skuteczności w działaniach, dzięki podziałowi ról, zadań wśród członków zgrupowania, wykorzystywaniu ich możliwości, w tym zdolności, a zatem i pomysłowości, kreatywności, tzw. znajomości, wiedzy.

  *Osoby wybitnie konstruktywne także mają potrzeby finansowe, a by efektywnie działać dla wspólnego dobra, niektórzy muszą zrezygnować z tzw. zwykłej pracy zarobkowej, a jednocześnie pokrywać egzystencyjne wydatki, jak wszyscy, a oprócz tego ponosić dodatkowe koszty dodatkowej działalności. Inaczej się nie da! Bo bieda zniechęca, odstrasza, pozbawia możliwości wykazywania się skuteczną, praktycznie, konstruktywną inicjatywą na większą skalę, demoralizuje, wypacza, przymusza do skupiania się na swoich egzystencyjnych problemach, wymusza dostosowywanie się do negatywnych zasad, reguł.
  PS1
  Proszę także pamiętać, że dla mas osoba pozbawiona środków finansowych jest niewiarygodna, za to posiadająca spore zasoby finansowe, w dodatku dzięki społecznemu wsparciu wzbudza zaufanie, zainteresowanie i chęć współuczestniczenia w jej działaniach.  Zajmujący się tzw. polityką psychopaci, debile, z powodu egoistycznych, anormalnych potrzeb szkodzenia, niszczenia, dla robienia kariery, własnej, kosztem wszystkich innych, wszystkiego, prosperity będą negować konstruktywne rozwiązania, zmilczać, eliminować pozytywną alternatywę, takie osoby; konkurencję.

  Powszechnie niezrozumiałe OCZYWISTOŚCI.
  To, co przynosi szkody, przyczynia się do zła jest - co oczywiste dla osób o normalnie pracującym umyśle - złe. To, co przynosi korzyści, przyczynia się do dobra jest - co oczywiste dla osób o normalnie pracującym umyśle - dobre.
  Wniosek: skoro jest powszechnie i pod każdym względem nienormalnie, źle, tzn. że postępuje się nienormalnie, źle, w tym nazywa sprawy na odwrót.

  Jak - DOBITNIE/NIEPODWAŻALNIE - wykazałem: ludźmi - od zawsze - rządzą psychopaci i ich współpracownicy: debile, dlatego realizowane są utopie, bo tylko w nich mogą prosperować, w tym zaspokajać swoje anormalne, destrukcyjne potrzeby takie osobniki. W efekcie ma mse wszechstronna destrukcja, selekcja negatywna, degeneracja, zagłada, w tym samozagłada. Więc OBOWIĄZKIEM ludzi świadomych jest obrona siebie, innych, przyrody; życia na Ziemi! W każdy, aby SKUTECZNIE sposób! Więc wzywam do takich - dogłębnie, a więc rzeczywiście, etycznych, w tym dalekowzrocznych - działań!
  PS
  Można to ująć jeszcze tak: rządzący psychopaci i ich współpracownicy kontynuują rzemiosło, tradycje swoich przodków zajmujących się torturowaniem, paleniem, niszczeniem, grabieniem, opanowywaniem, podporządkowywaniem/eliminacją niepodporządkowujących się, stanowiących dla ich interesów zagrożenie, w tym posiadając intelektualny, majątkowy, zasobowy, ludzki potencjał...!

  Współpracownikami, pomocnikami rządzących destruktorów są nie tylko z nimi bezpośrednio, pośrednio współpracujący, w tym wspierający ich właściciele, pracownicy mediów, realizujący ich utopie, ale również zmilczający konstruktywne propozycje, osoby wybitne właściciele, pracownicy mediów oraz również ci członkowie społeczeństwa/obywatele/wyborcy, którzy nie wspierają osób wybitnych, ich projektów, działań, a także ci, którzy wybierają do tzw. rządzenia destruktorów...! Więc takie osoby także są winne, współwinne sytuacji, a nie tylko „oni” („oni” bez nich nic by nie zrobili! „Oni”, gdyby wspierane były osoby o pozytywnym potencjale nie zajmowaliby ważnych stanowisk, a więc nie mogliby na taką skalę szkodzić!)...!

  JEST CORAZ POWSZECHNIEJ I BARDZIEJ NIENORMALNIE...! – W CORAZ WIĘKSZYM STOPNIU DOMINUJĄ, ŚWIATEM, NA MAŁĄ, ŚREDNIĄ I DUŻĄ SKALĘ, RZĄDZĄ OSOBNIKI NIENORMALNE: PSYCHOPACI I WSPÓŁPRACUJĄCY Z NIMI DEBILE...!
  Co można było znienormalnić zostało znienormalnione: ustanawiane i realizowane ustroje, w tym polityka, wybory, przekaz informacji, edukacja, szkolnictwo, nauka, traktowanie psychiki, umysłu, w tym intelektu, produkcja rolna, odżywianie się, sposób i skład żywności, forma i realizacja lecznictwa, ekonomia, gospodarka, produkcja, prokreacja, założenia i podejście do środowiska, przyrody, natury!!! Nawet normalność została nazwana i jest traktowana jako nienormalność...! To są konsekwencje płodzenia, rodzenia, tworzenia osobników nienormalnych, chorych, psychopatycznych, debilnych!!!

  Psychopaci i ich współpracownicy już pokazali co potrafią: do jakiego stanu doprowadzili ludzkość, przyrodę, planetę...!!!
  Proponuję, by teraz umożliwić działanie ludziom o wręcz przeciwnym profilu psychiki, umysłu, a mianowicie konstruktywistom w oparciu o racjonalne argumenty, projekty!

  Ma mse pozytywny rozwój czy wszechstronna degeneracja, regres naszego gatunku...
  CELEM ŻYCIA PSYCHOPATÓW/EK JEST (w sposób świadomy) BEZKARNE I JAK NAJWSZECHSTRONNIEJSZE SZKODZENIE, POGRĄŻANIE (w tym wmawiając bezpośrednim ofiarom, otoczeniu, że postępują słusznie, dobrze, mają rację, a to ich ofiary, w tym broniąc się, innych są nienormalne, winne, złe, powinny zaprzestać się, innych bronić, za to się leczyć, by zapewnić sobie bezkarność, manipulować, ogłupiać, zyskiwać aprobatę, poparcie, czyli by szkodzić i w ten sposób)...!
  CELEM ŻYCIA DEBILI/EK JEST OSIĄGNIĘCIE, ZA WSZELKĄ CENĘ, KARIERY, WŁASNA PROSPERITA (w tym zrównując do swojego, a jeszcze lepiej zniżając do jeszcze niższego od własnego poziomu innych, czyli pogrążając. Co zapewnia lojalność, współpraca z psychopatami)...! STĄD REALIZUJE SIĘ UTOPIE (w tym nazywa sprawy na odwrót) – SĄ ICH TWÓRCY I WYKONAWCY...!


  Politycy nie są w, istniejącej od zawsze, nienormalności wyjątkiem, tylko jej beneficjentami, realizatorami...
  Deklarowane poglądy większości ludzi w większości spraw nie wynikają z analitycznego, całościowego wnioskowania, a są jedynie powtarzaniem tego, co odebrali, co jest powszechnie głoszone, przekazywane... Podobnie jest z działaniami...
  Kogo posłuchają masy, czym się będą kierowały, do czego to ponownie doprowadzi...
  Jeszcze nigdy, nie tylko w dziejach Polski, ale i świata, nic nie zostało zainicjowane i przeprowadzone oddolnie...
  Dotychczasowe zmiany systemu (w efekcie głosowania, przewroty, rewolucje) doprowadzały do zamiany jednej utopii na inną...
  Podstawą jest eugenika, czyli genetyczne/zgodnie z biologią, czyli Prawami Natury doskonalenie naszego gatunku, oraz umysłowe, w tym intelektualne, etyczne, na co także składają się geny, a zatem wszechstronne doskonalenie naszego gatunku (w świecie ludzi nienormalnych, chorych, debilnych, psychopatycznych; destrukcyjnych, niszczycielskich, a zatem w dotychczasowym, konstruktywne zamierzenia są z góry skazane na niepowodzenie! Wywiązuje się więc tutaj obłędne koło, a nim stopień degeneracji będzie większy, tym trudniej będzie się z tej matni wyrwać).
  PS1
  Najaktywniejsi, na ile mogą, czyli w b. niewielkim stopniu, są ludzie świadomi, konstruktywni, a na b. dużą skalę ich przeciwieństwa: psychopaci, ich pomocnicy: debile i ich ofiary: odpowiednio przez nich zaprogramowane psychiczno-umysłowe, umysłowo-psychiczne zombie... A ponieważ wszechstronne niszczenie psychik, umysłów, wszechstronna degeneracja umożliwia tylko b. nielicznym jednostkom na osiągnięcie jakiegoś wyższego poziomu, to nie mają siły przebicia potrzebnej do osiągania pozytywnych celów na większą skalę.
  PS2
  Media są dla Nas (a nie dla destruktorów)!
  Trzeba opanować to, co oni opanowali, i z pomocą czego oni panują, a co jednocześnie zatruwa umysły ich ofiar, a więc telewizyjne, radiowe media! Zacząłbym więc od przywrócenia mediów społeczeństwu, poprzez wyznaczenie społecznej jednostki (np. komisji) nadzorującej, zapewniającej, rzetelność przekazu mediów, w tym przedstawianie konstruktywnych, a dotychczas zmilczanych, alternatyw w pełnym spektrum funkcjonowania państwa. Nie tylko wolno, ale i w razie konieczności trzeba to zrobić siłowo!
  A na dobry początek, trzeba poinformować o tym:
  ZA CO POSTAWIĆ TZW. POLITYKÓW PRZED SĄDEM, TRYBUNAŁEM
  http://www.racjonalnyrzad.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=14


  To za sprawą psychopatów i ich współpracowników: debili rozpowszechniono i utrwalono myślenie, nazywanie, postępowanie na odwrót, bo to umożliwia prosperowanie, w tym rozmnażanie się takich osobników, jak również niszczenie, eliminowanie osób o wysokim potencjale, wysokich walorach, w tym umysłowych.

  PO CZYM ROZPOZNAĆ POLITYKA PSYCHOPATĘ/KĘ – PO:
  - ogłupianiu, manipulowaniu, kłamaniu, wykorzystywaniu, pogrążaniu,
  - tworzeniu, zwiększaniu, zastępowaniu jednych problemów następnymi,
  - osiąganiu efektu negatywnej lawiny.
  PS1
  Są powszechnie we wszystkich rządach, władzach.
  PS2
  Potrafią przekonująco obiecać, co tylko sobie ich ofiary życzą. Np.: jeśli chcecie państwo otrzymać po milionie zł, to na nas zagłosujcie! Mija ostatni rok kadencji, więc wyborcy się pytają o ten 1 mln zł dla każdego obywatela. A w odpowiedzi usłyszą, że opozycja podczas głosowania perfidnie opowiedziała się przeciw [bo oni wcześniej „nie wiedzieli”, że opozycja się na to nie zgodzi...] uszczęśliwieniu [olbrzymim długiem...] rodaków! Ale jeśli wybierzecie nas państwo na drugą kadencję, to zmienimy konstytucję [podczas dotychczasowej kadencji nie mogli jej zmienić...], tak by opozycja nie mogła zniweczyć naszego dzieła dla Narodu! Mija ostatni rok drugiej kadencji. Więc wyborcy ponownie dopytują się o obiecany milion dla każdego obywatela. A to opozycja znów stanęła na drodze do szczęścia, i uniemożliwiła zmianę konstytucji [bo oni wcześniej „nie wiedzieli”, że opozycja się na to nie zgodzi...] z nienawiści do ludu! Ale jeśli wybierzecie nas państwo na trzecią kadencję, to wprowadzimy, dzięki naszemu przewodnictwu, naszym europosłom, w tym dzięki temu, że niektórzy z nich zajmują wysokie stanowiska w europarlamencie, odpowiednie zmiany w Eurokonstytucji [podczas dotychczasowej kadencji nie mogli jej zmienić...] tak, by opozycja nie mogła ponownie stanąć nam na drodze do realizacji tego wiekopomnego dzieła... I tak można to ciągnąć, i jest to, w najprzeróżniejszych kombinacjach, ciągnięte, w nieskończoność...
  A ich ofiary nie zastanowią się ani nad, od zawsze, nie realizowaniem obietnic, ani nad rzeczywistymi konsekwencjami, gdyby doszło do realizacji tych obiecanek, ani nad ich realnością...

  Po czym rozpoznać polityka racjonalistę – po:
  - prawdomówności, w tym szczerości, przedstawianiu całościowych rozwiązań,
  - zmniejszaniu, rozwiązywaniu, zapobieganiu problemom,
  - osiąganiu efektu pozytywnej lawiny.
  PS1
  Jeszcze nigdy nigdzie nie dano rządzić racjonalistom.
  PS2
  Celem istot żywych nie może być gromadzenie pieniędzy, bo to przyczynia się do powstawania i zwiększania problemów, prowadzi do wszechstronnej zagłady (nie można wyceniać i sprzedawać/zamieniać powietrza, wód, gleb, przyrody/naturalnych, życiodajnych/niezbędnych istotom żywym zasobów na pieniądze)!


  http://obserwatorium.nowyekran.pl/post/67244,wladza-przyciaga-psychopatow | 01.07.2012
  WŁADZA PRZYCIĄGA PSYCHOPATÓW?
  Poniżej przedstawiam 20 cech, mogących pomóc rozpoznać psychopatię. Na każdą możemy odpowiedzieć w trojaki sposób: 0 – cecha nie występuje, 1 – jest umiarkowana, 2- występuje w znacznym stopniu.
  25 punktów oznacza punkt graniczny. 30 – cechuje już psychopatę. Przeciętna dla społeczeństwa – 2 do 4 punktów.
  a) olśniewający powierzchowny urok;
  b) przesadne poczucie własnej wartości;
  c) chorobliwe kłamanie;
  d) skłonność do oszukiwania i manipulowania;
  e) brak skruchy i poczucia winy;
  f) emocjonalna oziębłość, brak empatii;
  g) unikanie odpowiedzialności;
  h) brak głębszych uczuć;
  i) duża potrzeba stymulacji (nuda);
  j) pasożytniczy styl życia;
  k) słaba kontrola nad zachowaniem;
  l) problemy wychowawcze w dzieciństwie;
  ł) brak realistycznych i długoterminowych celów;
  m) impulsywność;
  n) częste zmiany partnerów seksualnych;
  o) brak poczucia winy;
  p) popełnienie w młodości czynu karalnego;
  r) skłonność do przestępstw;
  s) nieumiejętność budowania trwałych relacji;
  t) częste naruszanie norm i zakazów.

  Powyższy test stosowany jest dzisiaj jako standardowe narzędzie służące diagnozowaniu psychopatycznych charakterów. Jego autorem jest amerykański psycholog Robert D. Hare.


  Żeby jednak uzyskać pełny obraz ludzi, którzy nami rządzą, trzeba jednocześnie pokazać te negatywne –wyjaśnia niemiecki psycholog Dominik Schwarzinger. (…) – Osoby te mają, po pierwsze, mocno wygórowane poczucie własnej wartości. Są też emocjonalnie oziębłe oraz gotowe bezwzględnie kłamać dla własnego dobra, bez poczucia winy. Innym wydaje się często, że są inteligentne, towarzyskie i szarmanckie. Ale to śliski, powierzchowny i często agresywny urok.
  (świat wiedzy, nr 6/2012)

  Psychopata jest skierowany jedynie na własną karierę.
  Tylko w takiej sytuacji, gdy argument petenta może w jakikolwiek sposób zaważyć na tejże jest szansa, że zostanie wysłuchany.

  Wg psychologa Jona Robsona psychopata postrzega społeczeństwo w kategoriach „myśliwi – ofiary”. Oczywiście psychopata jest „myśliwym”.

  Emocjonalna oziębłość oznacza również to, że psychopata nie odczuwa strachu.

  W trakcie swojego eksperymentu psycholog Robert D. Hare podłączył psychopatów do elektroencefalogramu (EEG) i aplikował uczestnikom elektrowstrząsy. Pomimo, że wiedzieli, iż w następnej sekundzie będą odczuwać ból, nie reagowali strachem. Hare wysłał wyniki swoich badań do redakcji specjalistycznego czasopisma „Science” z prośbą o opublikowanie jego spektakularnego odkrycia. Konsultanci redakcji odpowiedzieli: „Te encefalogramy nie mogą pochodzić od prawdziwych ludzi”.

  (op. cit.)

  Niestety, psychopata nie odpuszcza „krzywd”, jakie wg niego zostały mu wyrządzone.


  Masy nie rozróżniają co to jest rzeczywiste dobro, a co to jest powszechny, naśladowany, wpojony pogląd na dany temat, że np. jest to dobre...
  Jaki sens ma dyskutowanie, wystawianie się na jej oddziaływanie, z osobą, które niewiele bądź nic nie rozumie, i nie docierają do niej proekonomiczne, proekologiczne, prozdrowotne, progatunkowe; dogłębnie, a więc rzeczywiście, etyczne, czyli całościowo przemyślane, przeanalizowane, w tym dalekowzroczne, argumenty... Z osobnikami, które myślą, postępują na odwrót, i domagają się tego od innych...
  PODSTAWOWYM PROBLEMEM W KOMUNIKACJI MIĘDZY TZW. MASAMI A OSOBAMI WYBITNYMI jest to, że masy kierują się emocjami, a osoby wybitne racjonalnym rozumowaniem. A więc masy m.in. krótkowzrocznym egoizmem, a osoby wybitne całościowym, w tym dalekowzrocznym, analizowaniem, planowaniem, co jest, dla większości niezrozumiałą, niepojętą abstrakcją. Masy kierują się wiarą m.in. w powszechne oceny, osądy, w przekaz medialny, w polityków, w specjalistów od religijności (i zawsze mają rację (nie uczą na błędach*)...). Osoby wybitne kierują się naukową, rzetelną wiedzą, posługują się analityczną dedukcją, polegają na sprawdzaniu informacji (a mimo to zakładają, że czasami mogą zostać wprowadzeni w błąd, mogą się mylić).
  * Wyciągają powierzchowne wnioski. Jeśli np. przegrają pieniądze w kasynie, to uznają, że grali nie w to, co powinni, mieli „zły” dzień, a nie, że granie daje skrajnie mało prawdopodobną szansę zarabiania pieniędzy, za to b. prawdopodobne jest stracenie pieniędzy. Jeśli są pogrążani przez kolejne ekipy polityków, to uznają, że trzeba zagłosować na innych z tego grona, a nie, że wadliwy jest cały system, a w tego efekcie i jego beneficjenci. A zatem należy wprowadzić rozwiązania zapobiegające szkodzeniu, a stymulujące konstruktywizm. Itp.

  Dla mas KLUCZOWĄ informacją jest ilu z nich popiera daną osobę, propozycję - bo wówczas zadziała instynkt stadny, a po jemu ulegnięciu zespół nagrody...

  SŁOWA-KLUCZE DO KIEROWANIA...
  Osoba o okaleczonej proreligijnie psychice, tak wypaczonym umyśle zwróci taką, pozytywną/negatywną, uwagę jak jej zakodowano na słowa-klucze do ich psychiki-umysłów, np.: „w Chrystusie, dzieciątko, męki pańskie, krwawiące serce Chrystusa, katolicka, jedyna, prawda, prawdziwy Polak, patriota to katolik, modliłem/am się, obrona krzyża, JPII”, „szatan, zło, ateizm, pustka, walka z Kościołem, wiarą, krzyżem, antypolskość”.

  Osoba o wpojonym konsumpcjonizmie, zwróci pozytywną uwagę na teksty, gdzie będzie się zachęcać do jak największego i jak najszybszego rabowania i przerabiania surowców i innych zasobów na śmieci (skazania, trucia, niszczenia, wydatków/zadłużania). A negatywną uwagę na stanowiących zagrożenie dla takiego postępowania.

  Więc wystarczy odpowiednia kombinacja słów, a kieruje się takimi osobami jak... baranami.


  OCENIAJCIE WYŁĄCZNIE PO EFEKTACH (nie na podstawie zajmowanego stanowiska, po wyglądzie, deklaracjach, intonacji głosu, msu, okolicznościach wypowiedzi; formie, treści wypowiedzi)...!

  Tak, jak są pożyteczne i szkodliwe programy (często się maskują, udają pożyteczne), tak są, analogicznie, pożyteczne, konstruktywne, pozytywne, oraz szkodliwe, destrukcyjne, negatywne, psychiki, umysły, a, w efekcie, ludzie. Tak, jak szkodliwe programy niosą szkody, tak, analogicznie, szkodliwi ludzie powodują straty. Więc należy, analogicznie do programów antywirusowych, barier przeciw szkodliwym programom, działaniom, stworzyć jednostkę diagnozująca, weryfikująca, ustalającą potencjał, by jak najskuteczniej ustalać, kto kim jest, chronić, rozwijać ludzi wartościowych, ograniczać szkodliwą działalność osobników szkodliwych, zniechęcać do destrukcji, mobilizować do pozytywnego rozwoju, wkładu, awansu, m.in. przydzielając odpowiedni status, wiążący się z odpowiednimi możliwościami, korzyściami, profitami/ograniczeniami, sankcjami, restrykcjami.
  Psychopatom, debilom; kanaliom (pdk) chodzi oto, by odnieść własny sukces reprodukcyjny (a nie o działanie w skali gatunku, a więc o pozytywną prokreację), przekazanie własnych genów, więc jeśli ktoś sprzyja temu celowi, to też może liczyć na wsparcie. A pozostali, stanowiący konkurencję, zagrożenie dla własnego sukcesu, muszą być niszczeni! A ponieważ oficjalne niszczenie powodowałoby sprzeciw, więc nazywa się je pomaganiem, ratowaniem, czynieniem dobra, itp, czyli - JAK WIDAĆ (...) - na odwrót...!
  Dotychczas rządzący, ich wspierający, z nimi współpracujący, kooperujący: właściciele i pracownicy mediów, fabrykanci, bankierzy - beneficjenci, prosperujący dzięki zastanej sytuacji: realizacji utopii - nie chcą, by oficjalnie przedstawiono o nich, spowodowanej przez nich sytuacji PRAWDĘ: wykazano ich niekompetencję, szkodliwość» okazać się pdk» być skompromitowani» obnażeni» tracić profitów, możliwości realizowania swoich potrzeb szkodzenia, niszczenia; pogrążania...!
  Proszę się zastanowić: co ma na celu/osiągnięcie pozytywnych czy negatywne efekty, dobro czy zło: np. zarażanie zarazkami, w tym wenerycznymi, skażanie, trucie, eksponowanie nikotynizmu, trucie nikotyną, bezpośrednio zachęcanie do nikotynizmu, alkoholizmu, narkomani, szkodliwego przyrządzania dań, spożywania szkodliwych produktów spożywczych (produkowanie szkodliwych produktów spożywczych), produkowanie, sprzedaż chemikalii na porost mięśni, nieskutecznych, szkodliwych tzw. leków, emitowanie tzw. reklam, powtarzactwo nazwy stacji, programu, przymuszanie do słuchania radia, telewizji, tzw. reklam, zachęcanie do hazardu, zboczeń seksualnych, religijności, aseksualności, powodowanie, wydawanie irytujących dźwięków, tekstów, hałasowanie (np. przez pojazdowych decybelo-imbecyli, jazgotaczy muzycznych, psiarzy), napastowanie wzrokiem, zmilczanie ludzi prawych, o pozytywnym wysokim potencjale, eksponowanie, wspieranie, wybieranie osobników szkodliwych, zadłużanie, podawanie nie stanu środowiska, przyrody, zasobów, sytuacji zdrowotnej, ekonomicznej, poziomu inteligencji, wiedzy społeczeństwa, tylko wielkości PKB, degenerowanie naszego gatunku, itp.; nazywanie spraw na odwrót, postępowanie na odwrót; wpajanie, realizowanie utopii...
  TRWACZE...
  Nic nie jest bezwzględnie, czasowo, terytorialnie, przypisane, przesądzone, trwałe; nieuniknione (zastana sytuacja to efekt splotu różnych, w tym przypadkowych okoliczności, w tym wynika z doprowadzania do tego- i wykorzystywania umysłowych ułomności mas przez osobniki prosperujące m.in. ich kosztem), czego dowodem jest burzliwa historia ludzkości.
  Ponieważ trwacze nie są zdolni do całościowej analizy, niezależnej oceny sytuacji, nie tylko wygenerować konstruktywne, a więc całościowo przeanalizowane, rozwiązania, ale nawet takie prawidłowo ocenić, więc każdą zastaną sytuację akceptują i uważają za nieuniknioną, konieczną, słuszną, prawidłową (np. system rządzenia, rządzących, religię, jej beneficjentów, tzw. reklamy, za to odpowiedzialnych, nałogi, degeneractwo), a skoro to jest »nieuniknione, konieczne, słuszne, prawidłowe« no to trzeba sobie i innym to uzasadniać, tak jak się potrafi, a więc emocjonalnie, utopijnie (poprzez powtarzanie tego, co się powszechnie mówi, wpaja), a próby tego zmiany trzeba uważać za objaw nienormalności, chęci czynienia zła, więc trzeba być temu przeciwnym...
  PS1
  Skoro oni czegoś nie pojmują, nie potrafią być konstruktywni, są dla siebie i innych destrukcyjni, no to widocznie NIE DA SIĘ tego pojąć, stworzyć czegoś lepszego, więc wszyscy mają z pokorą ponosić skutki zastanej sytuacji...
  PS2
  Ułomne masy będą, po części świadomie, a po części instynktownie, wybierać taki system, popierać takie pomysły, w których będzie możliwość dla nich indywidualnej prosperity i warunki do zaspokajania swoich patologicznych potrzeb szkodzenia, co wynika z degeneracji naszego gatunku, by ich konkurencja, w tym osoby o wysokim pozytywnym potencjale nie mogły przeszkodzić im m.in. w karierze...
  PS3
  Jest źle? To b. dobra, dla jednych świadomie, a dla innych nieświadomie, informacja, i dla tych, którzy to spowodowali i dla ich ofiar, bo innym także jest źle... Trzeba więc wspierać, wybierać tych, którzy czynią źle, bo czyniąc źle robią dobrze..., a poza tym jest szansa załapania się do takiej, i tylko i wyłącznie w takiej sytuacji, fuchy i utrzymania takiego stanu, czyli szkodzenia, bezkarności, prosperowania...


  Prokreacja, praca, w tym edukacja, przekaz informacji, rządzenie, lecznictwo, muszą być wyłącznie przynoszącą - wszechstronnie: jakościowo, ilościowo - korzyści inwestycją, a nie powodować, w tym często wszechstronnie, problemy, szkody; straty; pogrążać!


  Ludzi, nasz gatunek, należy doskonalić, a nie degenerować.
  Inwestycja w zysk, czy w stratę...
  Należy inwestować, a nie marnować; zyskiwać, a nie tracić – konstruktywnie zachęcać, mobilizować, a nie destrukcyjnie wypaczać, demoralizować.
  Inwestujemy w ludzi wartościowych, czyli o wysokich walorach, pozytywnym wysokim potencjale, by ich rozwijać, korzystać z tego plonów, by przekazywali swoje wartościowe geny, potencjał, potomstwu, by nie tracić ich możliwości i z tego profitów, a nie w osobniki o niskich walorach, o niskim, szkodliwym potencjale, bezproduktywne, szkodliwe (bo to dostarcza dużo emocji..., bo pokierowane jest to zawiścią..., bo domaga się tego nienormalny, domagający się postępowania na odwrót, a więc, genetycznie czy/i środowiskowo uwarunkowany, utopijny umysł...; bo domagają się tego psychopaci, debile; utopiści...).

  NIE DA SIĘ ROZWIĄZAĆ PROBLEMÓW BEZ USUNIĘCIA ICH PRZYCZYN! A istotą problemów są, bezpośrednio, pośrednio, w sposób świadomy, nieświadomy, uświadomiony, nieuświadomiony, ich twórcy...!!

  W takiej, czyli, jak zawsze, na odwrót - niestety - od zawsze - kolejności ma mse hierarchia w społeczeństwach: 1. destruktorzy/psychopaci, 2. ograniczniki/debile, 3. rozwojowcy/wybitmi...


  Ludzie nienormalni mogą prosperować tylko wśród nienormalnych ludzi; w nienormalnej sytuacji. Ludzie normalni mogą prosperować tylko wśród normalnych ludzi; w normalnej sytuacji.
  Geny domagają się stwarzania korzystnych warunków dla ich nosiciela-przekaziciela (jeśli będziemy pozwalać na płodzenie, rodzenie psychopatów, debili, osobników nienormalnych, chorych, upośledzonych, to takie osobniki będą kreować świat odpowiedni dla własnej prosperity, w tym przekazania swoich genów, więc ma mse degeneracja, destrukcja, regres... Jeśli wprowadzimy pozytywną selekcję prokreacyjną, to ludzie pozytywni, mądrzy, normalni, zdrowi, o wysokim korzystnym potencjale będą kreować świat dla własnej prosperity, więc będzie miał mse rozwój, doskonalenie, prosperita).

  Ponieważ to psychopaci, osobniki debilne, nienormalne, a nie ludzie normalni, pozytywni, wybitni, od zawsze rządzą, więc podejmowane są nie mądre, korzystne, tylko absurdalne, szkodliwe, złe decyzje, a w wyniku ich realizacji m.in. są rodzone nie zdrowe, wybitne, urodziwe, tylko osobniki chore, upośledzone, debilne, psychopatyczne, brzydkie, zamiast wszechstronnego doskonalenia, stwarzania świata coraz lepszym ma mse wszechstronna, bo prokreacyjna, do pełnienia ważnych funkcji, selekcja negatywna, a w efekcie wszechstronne, bo fizyczne, w tym psychiczne, umysłowe, w tym intelektualne, degenerowanie, wszechstronne szkodzenie, niszczenie, pogrążanie, bo tylko takie osobniki, tylko w takim stanie się im podporządkowują; bo tylko w takich - nienormalnych - warunkach mogą prosperować osobniki nienormalne...!!


  Proszę przemyśleć: Czy na świecie jest normalnie, prawidłowo, dobrze...; czy dotychczas rządzący są normalni, mądrzy, dobrzy...; czy dotychczas stosowane systemy okazały się korzystne (czy to, co dotychczas uważane jest za dobro, jest nim naprawdę)... Więc czym kierują się pracownicy mediów, politycy zmilczając mnie, nierealizując moich całościowo przeanalizowanych, wykazanych, dalekowzrocznych, a więc dogłębnie, czyli rzeczywiście, etycznych propozycji, projektów; do czego doprowadzili i dalej prowadzą... Czym kierują się mnie nie wspierający, a ich wybierający wyborcy, co, skutecznie, zniechęca do konstruktywizmu, za to, równie skutecznie, zachęca do, nagradzanej, destrukcji...
  Więc kto powinien - od zawsze - kierować ludźmi, w tym ustanawiać zasady, normy, wartości, prawa...
  PS
  Tylko drobny ułamek społeczeństwa stanowią ludzie mający odpowiedni potencjał do bycia kompetentnym wyborcą, a jeszcze mniejszy ułamek stanowią osoby potrafiące podejmować odpowiednie* decyzje.
  * Jak rozpoznać, że dana propozycja, projekt jest racjonalny? – Po tym, że NIKT nie jest wstanie jej, go merytorycznie, racjonalnie, podważyć (i tak właśnie JEST z moimi propozycjami, projektami).

  Niepodważalne prawo OCZYWISTOŚCI: Gdyby ludzie byli normalni, dobrzy, to i na świecie byłoby normalnie, dobrze.../Gdyby na świecie było normalnie, dobrze, to i ludzie byliby normalni, dobrzy.
  PS
  Każda zastana sytuacja jest słuszna, bo jest samoczynnie akceptowana oraz jest to, pośrednio, bezpośrednio, wpojone (broniona jest zastana sytuacja, a nie konkretny system, np. ustrój, religia, konkretni ludzie, tylko ich zastane funkcje, z którymi się kojarzą)...
  Tego ofiary utopijnie, jak wszystko wokół, emocjonalnie uważają, że istnieją dzięki zastanej sytuacji, a więc jej zmiana, to jakby zniszczenie warunków ich stworzenia – odczuwają lęk przed zmianami i sentyment do zastanych warunków, bo skoro to dzięki nim istnieją, tzn. że są dobre, i tylko takie umożliwiają kontynuację tego, co jest dobre, czyli przekazanie tego potomstwu...
  Mają przez lata wszechstronnie dopasowywany umysł właśnie do takiej rzeczywistości, na nią zakodowany, i nie wyobrażają sobie innej sytuacji. Jako analogię podam taki przykład: Źle zaprojektowanym, zniszczonym, źle zarządzanym, tonącym statkiem płyną, o urodzenia, pasażerowie. Podpływa do nich dobrze zaprojektowany, w dobrym stanie i prawidłowo zarządzany statek. Jego kapitan proponuje przesiadkę, ale ci, którzy rządzili na tym tonącym statku już nie mogą podejmować decyzji, więc ich poplecznicy również tracą profity. A pasażerowie również wolą tonąć, niż się przesiąść, bo: ten nowy statek nie ma dziur, by woda się wlewała, a ich ma, i dzięki temu mają pracę – jej wylewanie. Nowy statek jest ze stali nierdzewnej, więc malarze, konserwatorzy także nie będą mieli pracy. A zamiast silnika parowego, gdzie w jego piecu spala się deski z podług, drzwi z kabin itp., dzięki czemu wyrywacze i spalacze mają pracę, to on ma żagle, więc jest napędzany wiatrem. Itp. Mało tego. To nie najwięcej publicznie gadający, się pokazujący jest tam kapitanem, tylko osoba normalna, mądra, kompetentna, a więc mało kto ma szansę na dostanie się na tą fuchę, a nawet do pomocy. Więc znów jest nieciekawie. I jeszcze jakby tego było mało, to decyzje podejmuje się rozsądne, a nie według zachcianek większości. Więc większość pasażerów czułaby się niedowartościowana, dyskryminowana, pokrzywdzona. NIE, na taką dziwność, odmienność, anormalność, krzywdę, NIKT się nie zgodzi!

  Niepodważalne prawo ludzkiej, praktycznie, LOGIKI: Nie ma szans, by za sprawą dotychczasowych kreatorów rzeczywistości było inaczej, bo jest jak jest, właśnie za ich sprawą!
  PS
  PRAWO KATZA: LUDZIE I NARODY BĘDĄ DZIAŁAĆ RACJONALNIE WTEDY I TYLKO WTEDY, GDY WYCZERPIĄ JUŻ WSZYSTKIE INNE MOŻLIWOŚCI...

  A więc cokolwiek konstruktywnego w utopiach jest NIEREALNE!
  Jeszcze inaczej: żadne z dotychczas stosowanych rozwiązań nigdy się pozytywnie nie sprawdziło, bo nigdy nie postępowano - rzeczywiście - racjonalnie!
  I jeszcze inaczej: masy ludzkie nie uczą się na błędach (będą je, ich kombinacje powtarzać nieskończoną ilość razy, przez nieskończenie długi okres czasu, bez względu na dowolnie dobitnie widoczne tego katastrofalne skutki)...!

  Niepodważalne prawo NORMALNOŚCI, SUKCESU: Normalność, dobro potrafią kreować tylko normalni, prawi, wybitni ludzie. A więc by było normalnie, dobrze, to trzeba rodzić i kształtować normalnych, o wysokim pozytywnym potencjale ludzi! Inaczej NIGDY nie będzie inaczej, niż jest... Gdyż dla ludzi nienormalnych, o niskim, szkodliwym potencjale, m.in., to nienormalność jest normalna, korzystna, a normalność uważają za nienormalną, im niesprzyjającą...!
  PS
  Jeżeli dotychczasowe postępowanie ludzkości jest prawidłowe, dobre, ludzie są mądrzy, dobrzy, rządzący są odpowiednimi do pełnienia tej funkcji ludźmi, to skąd na świecie jest tyle bezmyślności, nonsensów, absurdów - dlaczego wpaja i realizuje się utopie - cierpień, nieszczęść, tragedii, potworności, katastrof, klęsk, plag; zła...
  Osoby konstruktywne dostosowują się do sytuacji, przynajmniej na tyle, na ile jest to możliwe, pozytywnie, a osobniki destrukcyjne przystosowują się do sytuacji negatywnie.
  Co da nawet najdoskonalsze prawo, co z działają nawet najwybitniejsi rządzący, jeśli stale będą rodzone osobniki o niskim, szkodliwym potencjale...
  W każdej sekundzie tysiące degeneratów, psychopatów, debili demoralizuje, wypacza, zachęca do szkodliwego przyrządzania posiłków, spożywania szkodliwych produktów spożywczych, do kupowania rzeczy zbędnych, szkodliwych, wciąga w jakiś nałóg (eksponując, ucząc tego, przyczyniając się do tego rozpowszechniania, sprzedając narkotyki, zachęcając do trucia się), zaraża chorobami, m.in. wenerycznymi, religijnością, uszkadza ciało, stresuje, ogłupia, manipuluje, uszkadza psychikę, skaża, truje; przyczynia do chorób; przyczynia do wydatków, długów, biedy, strat, problemów, uszkadza geny; obniża potencjał; jest przyczyną cierpień, nieszczęść, tragedii, potworności, klęsk, plag; pogrąża tysiące ludzi!


  Problemom się przede wszystkim zapobiega. Jeśli już istnieją problemy, to usuwa się przede wszystkim ich przyczyny. Koncentrowanie się na usuwaniu negatywnych skutków problemów powoduje powstawanie kolejnych problemów!
  PS
  Np. przeludnienie, wojny, rabunek surowców i innych zasobów, skażenia, dewastacja, zagłada przyrody, klęski, plagi, choroby, długi – to są skutki nieodpowiednich decyzji nieodpowiednich ludzi, nieodpowiedniego postępowania ludzi o niskim, szkodliwym potencjale/niedopuszczania do zajmowania ważnych stanowisk przez odpowiednie osoby, nie tworzenia pozytywnego, tylko negatywnego potencjału.
  -------------------
  Całość (aktualizacja: 08.2012 r):
  RACJONALNE MYŚLI, ANALIZY, WNIOSKI (kompentium mojego pisma www.wolnyswiat.pl )(cz. 1)
  http://www.wolnyswiat.pl/11h5.html

  Powodzenia (i proszę mnie nie prowokować, bo potrafię być - B. MERYTORYCZNIE - nieprzyjemny!).
 • Rządy zbirów
  Chyba to w ten temat wchodzi bo jest(przynajmniej początek) o żydach w komunistycznych partiach: polecam książkę "rządy zbirów" Henryka Pająka i Stanisława Żochowskiego
 • Polska jest małym pioneczkiem w grze
  http://wirtualnapolonia.com/2012/07/28/rabbi-abe-finkelstein-6-milionow-600-tysiecy-czy-60-tysiecy-to-tylko-liczba/

  Uprzedzam, że to jest wstrząsające.
 • @Redaktor1966 17:50:07
  Osiągnięcia? Merytorycznie?
  Proszę bardzo: jestem przyzwoitym człowiekiem, który uczciwie zarabia na chleb. Nie mącę lemingom we łbie pseudo-naukowymi bzdetami.
  To są moje osiągnięcia. Czy Pan możesz się pochwalić równie wielkimi? Wątpię.
  Okazuje się, że moje słowa dotyczące słowotoku były strzałem w dziesiątkę.
 • @Redaktor1966 17:50:07
  Jeszcze jedno: cytowanie fragmentów publikacji o psychopatach nie jest w stanie przywrócić wiarygodności tezom stawianym przez Pana w tym artykule. Tylko się Pan ośmiesza.
  To, co dzieje się na świecie od setek lat, to właśnie wyczyny tych psychopatów - a wśród nich decydujący głos ma tzw. arystokracja. Jakby Pan nie wiedział - 13 rodzin, które uważają się wręcz za "boskie" pod każdym względem.
 • --- Autor
  ---krzyż w Polsce dzierżą WROGIE POLSCE RĘCE !!! za sprawą tych !! za krzyżem Polska UPADŁA !!! katolicy dzielą się na 2 rodzaje -wierzący w Boga i POLAKOKATOLICY i ci właśnie są NAJWIĘKSZYMI WROGAMI Polski -tak długo jak oni będą mieli polityczny głos !-- tak długo Polska będzie NIEWOLĄ STAŁA wszelaką !!! -być albo nie być DZISIAJ Watykanu to Polska wyznaniowa -na to jednak NIE MA ZGODY znakomitej większości polskiego społeczeństwa --CHOCHOLI TANIEC więc trwa !!!!!!!!!!!!!!
 • @strażnik nocy 20:42:23
  Na koniec

  Proszę zapoznać się, na początek, z materiałami, do których podałem linki.
  Pozytywne efekty w intelektualnym rozwoju, w zdobywaniu wiedzy osiąga m.in. dzięki wytrwałości i odpowiednim materiałom

  Skoro mowa o psychopatach i to od zarania dziejów i ich osiągnięciach: http://www.racjonalnyrzad.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=20

  Skoro mowa o moich osiągnięciach
  Piotr Kołodyński - autor/redaktor:
  - http://www.wolnyswiat.pl/
  np.:
  ULOTKI W HTML (obszerniejsze; znaczna część materiałów znajduje się wyłącznie TUTAJ)
  http://www.wolnyswiat.pl/15.html

  MOJE PATENTY (zgłoszenia w urzędzie patentowym)
  http://www.wolnyswiat.pl/25.html


  - http://www.racjonalnyrzad.pl/
  np.: RACJONALNY RZĄD ŚWIATOWY/RACJONALNY DYKTATOR ŚWIATA. RACJONALNE - KONSTRUKTYWNE - ZARZĄDZENIA DLA ŚWIATA
  http://www.wolnyswiat.pl/24.html

  WPROWADZENIE RACJONALNEGO USTROJU
  http://www.racjonalnyrzad.pl/forum/viewforum.php?f=1


  - http://www.pzepr.pl/
  np.: PROPOZYCJE
  http://www.pzepr.pl/forum/viewforum.php?f=7&sid=ed9d8d9f15e3ddb43a614d6f88ea6b89
  --------------

  Czy dopełnił P. rzetelności - zapoznał się, z pełnym zrozumieniem, z materiałami, o łącznej objętości tysięcy standardowych stron, na moich portalach, całokształtem mojej działalności, i na tej podstawie dokonał merytorycznych ocen...

  Mam umysł, dzięki wieloletniej i b. wytrwałej pracy nad sobą, analityczny, czyli to, co odbieram analizuję, jestem w dodatku wrażliwcem. Czy to, co odebrałem-przeanalizowałem jeśli chodzi o pańskie wpisy przyniosło komukolwiek, w tym mi, cokolwiek pożytecznego.../czy ktokolwiek powinien to czytać, odczuwać tego skutki, analizować...

  NIM PROJEKT JEST BARDZIEJ RACJONALNY, TYM SĄ MNIEJSZE SZANSE JEGO REALIZACJI...
  http://racjonalizm.nowyekran.pl/post/68890,nim-projekt-jest-bardziej-racjonalny-tym-sa-mniejsze-szanse-jego-realizacji


  Dziękuję za uznanie, pochwały - mobilizację do dalszej społecznej pracy (od 2000 roku) mnie i innych...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031