Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
267 postów 356 komentarzy

Muru Głową Nie Przebijesz

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oj, Panowie od pierza, papieru i inkaustu - taką drogą daleko nie zajdziecie - szybciej gruszki na wierzbie wyrosną, niż Wy co zdziałacie.

Sarka społeczność na Nowym Ekranie - na władzę, na ich stare i nowe grzechy - na drogę prowadzącą do niechybnej zguby.
Tu płacz, tam krzyk, to znowuż ktoś zaprasza do tworzenia nowej, kolejnej siły opozycyjnej. To zbroję ktoś przywdziewa, to inny za miecz obosieczny chwyta, a jeszcze inny wrzeszczy -Bij! Zabij!
Wypisz wymaluj - istne pospolite ruszenie bez wodza, czyli kupą mości Panowie. Tylko nikt jeszcze nie wie gdzie i dokąd ma ruszyć - a jeśli już wie - to zaraz go ktoś wstrzymuje i inną drogą kusi - jak Kuklinowski Kmicica.
Oj, Panowie od pierza, papieru i inkaustu - taką drogą daleko nie zajdziecie - szybciej gruszki na wierzbie wyrosną, niż Wy co zdziałacie.
Nie ma czynów - nie ma bitew wygranych. Wszędzie tylko słowa, słowa i słowa - i cóż z tego że piękne i że tyle w nich patriotyzmu - skoro tak mało wnoszą w dobrą sprawę - a czasem (mimo dobrych intencji autora) i zamęt wywołują.
Nie liczcie Panowie na efekt motyla - za mało czasu. Media w rękach grzeszników - mocno trzymają ster. Nie nagłośnicie swoich racji (w wielu wypadkach słusznych), choćbyście nie wiem jak wrzeszczeli - Zwyciężymy! Jest nas już tysiące!
Niech Was nawet i setka tysięcy się uzbiera - nie przekroczycie procentowego progu.
Na Boga - zostawcie te swoje ambicje na przyszłe wybory i tylko wówczas, gdy zniknie próg procentowy.

Tak, jam jest prostak - ale pomimo to, mogę jedno nadgorliwym zagwarantować - że szybciej taki koleś dupą w beton zaryje, z pełnymi smrodu portkami - niż który na stołku zasiądzie.
Wszyscy przywódcy opozycyjnych partii, miast szukać tego co nie znajdą - powinni czym rychlej z przedstawicielami PIS wejść w układy i nie beczeć tam jak baby - bo za mało mu foteli, albo że za niski fotel - ciesz się bracie, że choć wróbla masz w garści, a nie gołębia na dachu.
Jeśli PIS wygra wybory, musi liczyć się z większością społeczeństwa i jestem pewny, że będzie się liczył - bo bez nas, nie będzie stanowić siły - a aby zaszły zmiany - ta siła będzie konieczna.
Jeśli cała opozycja poprze PIS - jeśli ruszy z całą mocą - taką koalicję poprą i ubodzy - a wówczas mury liberalno-czerwonej masy runą. Muszą runąć - bo na to nie ma siły.

Co miałem do powiedzenia to powiedziałem - a teraz można mi dokopać. Polityk ze mnie do dupy - więc nie ma się czego bać - ja jedynie dostrzegam tylko to, co wielu już spostrzegło, a mowę swoją kieruję głównie do tych, co są w zakłopotaniu - do tych co nie widzą problemu (chodzi o próg procentowy) - i do tych którym złą robotę tu zlecono. Tak, tak - nie sądźcie, że takich tu braknie. Oni są wszędzie. A główne ich zadanie to rozbijanie jedności, ogłupianie itp. To bardzo proste - najpierw taki gość musi pozyskać sympatię - wolno mu nawet ostro obsrać tych, którzy go tu nasłali. Kiedy już pozyska sympatyków, wyskakuje z propozycjami, które z jednej strony są kuszące, ale z tej drugiej strony, mają na celu osłabienie opozycji. Tacy ludzie przechodzą specjalne szkolenie i całkiem dobrze są opłacani - oczywiście z pieniędzy podatników.  W tym nie ma nic dziwnego- dziwnym by było to, gdyby ich tu nie było. 

  

KOMENTARZE

 • A SKĄD MY MOŻEMY WIEDZIEĆ
  Że i Pan do takich nie należy? Co to jedność rozbijają i do wspólnej walki zniechęcają? A są agentami syjonizmu pod przykrywką PiS np? Naprawdę jest mgła okrutna i już nie wiadomo, kto swój a kto obcy... Z całym szacunkiem.

  Każdy robi, co może i ma tu swój głos. Jeśli Bóg tak zechce i Polacy tak zechcą (i może jeszcze specsłużby służby tak zechcą) wygra PiS. Jeśli zdarzyłby się jakiś CUD i pojawiłaby się siła znacząca, która by próg przekroczyła a wyborów nie udałoby się sfałszować, to byłoby naprawdę dobrze. Więc głupotą jest chociaż nie spróbować!

  To była moja opinia :)
 • @Polonia
  Imię i nazwisko to duży +, ale dopiero kontakt bezpośredni albo artykuły BEZSPRZECZNIE szkodliwe interesom służb są jako-tako wiarygodnym źródłem wiedzy o prawdziwych intencjach bloggera i sprawdzeniem, czy za nazwiskiem stoi osoba, za którą się podaje.

  Ja absolutnie nie rzucam oskarżenia, tylko głośno tutaj myślę. Tak, jak Autor, też uważam, że są tu agenci. Do rozbijania sensownych dyskusji i inicjatyw. Oczywiście nie mam żadnych dowodów, bo jakbym miał to już bym podał (dlatego nie podaję nicków/nazwisk). Ale dlaczego agenci nie mieliby tu być? To byłoby głupie ze strony służb specjalnych, nie mieć tu kilku "swoich" pod różnymi nickami.
 • Panie Edwardzie. Od słów do czynów, to stara (ale jara) prawda!
  "Kiedy już pozyska sympatyków, wyskakuje z propozycjami, które z jednej strony są kuszące, ale z tej drugiej strony, mają na celu osłabienie opozycji."

  I tu widzę wyższość internetu nad słowem mówionym. Nieraz mamy do czynienia z sytuacją, gdy ktoś się wypiera, twierdząc, że nie powiedział tego, co powiedział. Tu mamy czarno na białym i jeśli ktoś zmienia front, to od razu widać. A wtedy można odpowiednio zareagować ...

  Pozdrawiam.
 • @Polonia
  "Imię i nazwisko gwarantuje bycie wiarygodnym."

  Donald Tusk, Bronisław Komorowski, Grzegorz Schetyna, Bogdan Borusewicz, Lech Wałęsa, Tadeusz Mazowiecki, Cezary Grabarczyk, Aleksander Grad, Radosław Sikorski, Rafał Grupiński, Stefan Niesiołowski, Kazimierz Kutz, Andrzej Wajda, Tomasz Wołek, Waldemar Kuczyński ...

  Można podać z pamięci jeszcze setkę takich imion i nazwisk, które nie mają nic wspólnego z gwarancjami wiarygodności ...
 • @Edward Snopek
  Proszę nie brać mojego komentarza do siebie. To był tylko przykład. Pan podał swoją opinię, ja swoją.

  Moim zdaniem, przed wyborami trzeba SPRÓBOWAĆ dostać się do sejmu z inną propozycją niż ma PiS, gdyż zbyt daleko jej do ideału.
 • @Edward Snopek
  Niepotrzebnie się Pan tłumaczy tym AA parchom. Rozwiązania najprostsze są najtrudniejsze, bo najgroźniejsze dla parchów. Urzędy publiczne mogą sprawować tylko obywatele, którzy mają narodowość polską od conajmniej dziesięciu pokoleń i przez minimum 25 lat zamieszkiwali w kraju. Poseł powinien mieć wysoki limit wieku (40 lat), by zapewnić poziom doświadczenia praktycznego...
 • @Edward Snopek
  Osobiście proponuję zainteresować się Ruchem Wolność i Godność:

  http://www.ruchwig.pl/index.php/pl/program/zasady/1-naszym-dzieciom

  http://www.ruchwig.pl/index.php/pl/program/analizy/21-nie-rzucim-ziemi-studium-wykonalnosci-programu-na-2012-z-201101

  Pozdrawiam,
 • @space
  jesteś wyjątkowy spec!
 • @Edward Snopek
  będziemy mur głową przebijać , ale pod czoło podkładać jakiś snopeczek!

  Drogi Panie Snopku, Poeto, myślę jak Pan lecz ja wierzę , że tym razem Naród dopilnuje : na 70% uczciwych wyborów. WYGRAMY.
 • Autor
  "..- że szybciej taki koleś dupą w beton zaryje, z pełnymi smrodu portkami - niż który na stołku zasiądzie.."

  Czysta prawda!!! Tylko czy to do tych pancernych łbów dotrze ????

  Wypada tylko podzękować za przepiękny swoją prawdziwością wpis i modlić się ABY DOTARŁO !!!! Dzięki i Pzdr
 • @Tatarka TUTAJ ODPOWIEDŹ JAK DOPILNOWAĆ!
  http://eskaekranowa.nowyekran.pl/post/21323,mayay-mayday-wybory"
 • @space
  Szkoda,że nie dotarł do Pana tekst p.Edwarda Snopka ...niech prawica się rozdrabnia zamiast się zjednoczyć ...każdy może mieć swoje zdanie i wyrażać opinie tylko się nie dziwmy ,że przez następne 4 lata u steru bedą POkrętacze.
  Pozdrawiam.
  ps.
  a tak na przyszłość zadając pytanie
  "A SKĄD MY MOŻEMY WIEDZIEĆ
  Że i Pan do takich nie należy? Co to jedność rozbijają i do wspólnej walki zniechęcają? A są agentami syjonizmu pod przykrywką PiS np?"
  to proszę się udać na YouYube na kanał Pana Edwarda Snopka-nie będę panu wskazywała "drogi"bo znajdzie ją pan w postach Pana Edwarda ...najpierw trzeba poznać człowieka w przypadku P.Snopka wielkiego Patrioty a później zadawać takie niedorzeczne pytania...ot i tyle na ten temat!!!
 • @space
  czy zadowolony Pan z mojej odpowiedzi na prv.?
  Lecz dalej wierzę Polonii, bo ją znam.
 • @kalinka
  zdazam się z komentarzem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031