Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
267 postów 356 komentarzy

Dlaczego PIS?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od ponad pół wieku, czy chcę -czy nie chcę, zmuszony jestem obserwować Polskich polityków.

Od tego nie ma ucieczki, zawsze cię gdzieś dopadną - to na ulicznym plakacie, to przed emisją filmu - pojawiając się niespodzianie w reklamie niczym upiór z opery - a gdyby zaistniała taka potrzeba, pewnie i na papierze toaletowym by ich nie zbrakło - by i tam swoją upudrowaną ..... pokazać.

Zawsze przedstawiają się jako wzory i ideały do naśladowania - nieskazitelnie czyści, wręcz chodzące cnoty, których dusze nie dopadł jeszcze syfilis cywilizacji, rozpusty, korupcji. Wdzierają się siłą w nasze życie, jak złodziej do mieszkania i przedstawiając się jako Dżin z rozbitej butelki, tłumaczą jakich to cudów dokonają - jeśli oczywiście postawisz przy ich nazwisku mały krzyżyk, w najbliższych wyborach. A gdy już to dokonasz - żyjąc nadzieją - że teraz świat obróci się ku lepszemu - że pracodawca spojrzy na cię łaskawszym okiem, a może i da podwyżkę - że idąc do sklepu zapłacisz niższy niż dotąd podatek - że polepszy się stan dróg i już nie wpadniesz w księżycowy krater, jadąc na działkę - że służba zdrowia zadba o Cię jak o własną kieszeń. I gdy tak sobie marzysz, o tych wspaniałych cudach - przychodzi otrzeźwienie i rozczarowanie - że to wcale, a wcale nie jest Dżin, a jeno kolejny oszust w garniturze.

Dlaczego obecna władza obawia się niekontrolowanych, nielegalnych zebrań, wystąpień, demonstracji itp? Czy tylko i wyłącznie dla twojego dobra i bezpieczeństwa? Czy jesteś tego pewny?

Dlaczego obecna władza sieje dezinformację, propagandę, kłamstwo? Czy tylko i wyłącznie dla twojego dobra i bezpieczeństwa? Czy jesteś tego pewny?

Dlaczego obecna władza za wszelką cenę pragnie posiadać całkowitą władzę nad mass mediami? Czy tylko i wyłącznie dla twojego dobra i bezpieczeństwa? Czy jesteś tego pewny?

Dlaczego obecna władza, tak koniecznie pragnie Cię oddzielić od Kościoła, mądrych Pasterzy, Krzyża, Jezusa? Dlaczego od wszelkiego dobra Cię oddzielać pragnie? Dlaczego z takim wysiłkiem, władza stara się promować nowe (ich zdaniem )wartości - starając się jednocześnie stare wyrzucić na śmietnik? Dlaczego obecna władza z taką troską dba o byłych UB-eków i SB-eków, ofiary ich zaś mając daleko gdzieś? Dlaczego obecna władza tak bardzo obawiała się lustracji? Czy tylko i wyłącznie dla twojego dobra i bezpieczeństwa? Czy jesteś tego pewny?

Dlaczego, dlaczego to wszystko czynią? Czy tylko i wyłącznie dla naszego dobra i bezpieczeństwa?

Wiele można jeszcze zadać pytań - ale odpowiedż powinna być jedna - bo się obawiają i boją. Boją się, że silna i zjednoczona społeczność - nie da się oszukać - nie da się okraść - nie da się zmanipulować - nie da się bez użycia siły zniszczyć.
Obecna Władza (składająca się w większości, z mniejszości pochodzenia Żydo-komunistycznego, związków mieszanych Polsko-Żydowskich i usłużnych im Polaków), doskonale zdaje sobie sprawę, że w zjednoczonym społeczeństwie, pod jednym sztandarem - oszust, złodziej, prostytutka, bandyta - na takim polu, obfitych plonów nie zbierze.
Zatem jednoczmy się pod jednym sztandarem - a tym sztandarem jest PIS. Żadna inna partia, nie przekroczy progu procentowego - każdy powinien zdać sobie z tego sprawę. Tak więc każda inna droga - to droga wspierająca jedynie PO.

KOMENTARZE

 • świetny tekst
  Ciesze się ogromnie, ze został Pan blogerem!!!
 • Autor
  Super. Chcemy czy nie chcemy musimy ICH pogonic , bo nie ma innej możliwości przed nami.
 • Dwa sztandary
  Jeden to PiS drugi to Zjednoczona Prawica
  Pisząc o drugim sztandarze mam na myśli sztandar a nie kilka kanapowych chorągiewek.
  Tylko w sytuacji gdy do sejmu dostanie ZJEDNOCZONA polska prawica jest szansa na uzyskanie większości, która jest przecież niezbędna do zmiany np. prawa

  Obecne ośrodki decyzyjne których usytuowanie jest RÓŻNE postrzegam jako ZBIOROWISKO degeneratów różnej proweniencji NIE MAJĄCYCH MORALNEGO PRAWA UCZESTNICZENIA W ŻYCIU SPOŁ. - POLIT.
 • dołująca diagnoza
  Jeśli tylko dlatego mamy głosować na PiS, to Polska już jest przegrana :-(
  Zaglądnąłem do tego tekstu w poszukiwaniu pozytywnych argumentów.
  I jakiś ich nie widać.
 • brawo!
  swietny tekst, dziekuje.
 • Prosze Pana, PIS jest głównym producentem politycznych degeneratów.
  Skoro zapewnia Pan, że śledzi polską politykę, więc nie musze tychże degeneratów wymieniać.
  Albo i nie... jednego wymienię: Kaczmarek, były minister w rzadzie PISu.
  Wymieniłem go, bo ostatnio było i jest głośno w sprawie badań psychiatrycznych, nad którymi kwilą i dziennikarz i politycy PISu z J.Kaczyńskim na czele, ale to wlasnie dzieki jego poręce został Kaczmarek ministrem, ten sam który złożył wniosek o badania psychiatryczne Kaczyńskiego w sprawie sadowej którą mu wytoczył.

  W PISie jak w PZPR, nic pod tym względem sie nie zmieniło i nie zanosi się na zmiany.
 • @autor-"Nie dajcie się zniewolić! Kierujcie się subiektywizmem''
  Co Pan tu za kretyństwa pociskasz?

  Daj Pan spokoj z propagandą i wstydu oszczedź.

  Nie glosujemy na matołów.
  Sami se na siebie głosujcie.
 • @circ
  To nie są kretyństwa
  http://www.youtube.com/watch?v=khDehUaBtXc&feature=relmfu
  http://www.youtube.com/watch?v=MxUfd6ayj6c&feature=relmfu
 • All
  "Zatem jednoczmy się pod jednym sztandarem - a tym sztandarem jest PIS. Żadna inna partia, nie przekroczy progu procentowego - każdy powinien zdać sobie z tego sprawę. Tak więc każda inna droga - to droga wspierająca jedynie PO."

  I tu jest właśnie tajemnica wyższości świąt Wielkiej Nocy, nad świętami Bożego Narodzenia!! ;)

  NO I TO BY BYŁO NA TYLE !! Ladies & Gentleman;) Dzięki za tekst i Pzdr
 • @circ
  A Pani to może jest koleżanką mądrej, honorowej i szlachetnej Joasi Kluzik? Ona też "zrobi wszystko żeby PiS do władzy nie doszedł".

  Jak wam nie wstyd?
 • @circ
  Zjedź w końcu z bandy, realia panie i panowie realia, jak mawiał pewien facecjonista . Pzdr
 • @Polonia
  = W końcu ktoś powiedział to głośno bez nawoływania do powstawania nowych partii. =

  To nie tak. Wielu mówiło o tym wielokrotnie, m.in. ja też. Z resztą tekstu się zgadzam.
 • @CzarnaLimuzyna
  = Dwa sztandary
  Jeden to PiS drugi to Zjednoczona Prawica =

  POLSCE i polskiej prawicy, przed wyborami, potrzeba jest jednego sprawdzonego sztandaru. Innego niż Prawo i Sprawiedliwość NIE MA i długo nie będzie. Przestańcie osłabiać szanse na odsunięcie postkomuny od władzy. A nikt inny, niż PiS z p. Kaczyńskim na czele, takich szans nie ma!
 • @OHV
  = PIS jest głównym producentem politycznych degeneratów. =

  Do zniszczenia PiS, od poczatku jego istnienia, jednoczą się wszystkie siły postkomuny. Robią one wszystko by go zniszczyć, najbardziej podłymi metodami. Jedną z nich jest rozbijanie patriotycznych sił stojących za PiSem.
 • @circ
  To co Pani wychwyciła - -"Nie dajcie się zniewolić! Kierujcie się subiektywizmem'' - jest kretyństwem i przyznaję rację - jest Pani pierwszą osobą, która to trafnie spostrzegła - dziękuję.
  Na dowód, że ma Pani rację przedstawiłem filmik z ks. dr. M. Dziewieckim.
  Co do słów - Daj Pan spokoj z propagandą i wstydu oszczedź - z tymi słowy już się nie zgadzam - w tym przypadku to Pani popełnia kretynizm - Dlaczego? Bo to co napisałem, nie jest propagandą, ale faktem. Gdyby nie było progu procentowego, to byłbym skłonny zgodzić się z Pani słowami, lecz próg procentowy zaprzecza Pani słowom - w tym przypadku nie ma Pani racji.
 • Kakże i siłą jej nie zniszczysz
  ..."silna i zjednoczona społeczność - nie da się oszukać - nie da się okraść - nie da się zmanipulować - nie da się bez użycia siły zniszczyć".

  Całego społeczeństwa, zjednoczonego i silnego nikt jeszcze w historii nie zniszczył i nie zniszczy. I o tym musimy wiedzieć i pamiętać.

  Jestem za tą koncepcją zjednoczenia się społeczeństwa wokół PiS'u pod wrunkiem, że PiS jako struktura zorganizowana i znające się zarządzaniu państwem, bądzie tylko i wyłącznie wypełniała wolę wyborców, a nie jakieś własne plany, ambicje i interesy. Ta formacja polityczny winna stanąć niezwłocznie przed społeczeństwem i wszem i wobec oświadczyć, jakie są jej zamiary.
 • 300% PO stkomuny
  "Miałes' chamie złoty róg, a pozostał ci ino sznur"
  Tym mottem mozna zamknác' całá 4 letniá działalnos'c' Platformy Obywatelskiej (dawna SB-cja), oraz jej dyktatora i wodza D. Tuska. A przeciez miał szansé, na zostanie nie tylko prawdziwym POLAKIEM, a Mézem Stanu i wielkim Guru narodu. Tak pozostanie nikim i jednym z wielu, którymi sié pomiata i pluje nie tylko tu w POLSCE , ale na arenie miédzynarodowej.
  Dla dobra kraju don Tusk juz dawno powinien podac' sié do dymisji. Europa w swej historji nie miała jeszcze takiego głupa, jakim jest polski premier trampkazy. Polityczna indolencja, wraz z naiwnos'ciá (poklepowacz plecków), i z tym zwiázane nicnieróbstwo (pewnie nic sié nie stanie, jak sobie pokopie piłeczké), juz zauwazane jest w s'wiecie (ostatnie docinki V. Orbana). Depresja Dona T. i jego kolesiów jest coraz wiéksza, dlatego coraz czéstsze sá ataki na wszystkich i na wszystko. Brak zrozumienia, oczywis'cie rozumu i ogromna DYLETANCJA, inwitowana jest zazwyczej agresjá. Juz widac' pierwsze jaskółki i mozliwe, iz niektórym decydentom z PO sumienie tez zaczyna pokazywac' swoje pazurki, które w kon'cu doprowadzá ich kiedys' do obłédu.
  W kon'cu jak sié dzwiga na barkach takie ciézary jak: Smolen'sk, Stocznie, wyprzedaz wartos'ci Narodowych, afery, reformy NUKU, zblizajáce sié wielkimi krokami bankructwo Pan'stwa, demoralizacja Armii, koleji, "piékne dziurawe autostrady", szalejáca inflacja, destrukcja pan’stwa, szalejáce BEZROBOCIE, oraz coraz wiéksze lekcewazenie nie tylko Polski na arenie miédzynarodowej, ale samych siebie (niestety poznano łajdaków i głupków), to mozna byc' DEPI.
  Na dodatek społeczen'sto, juz sié nie da wpuszczac' w maliny i na nic sié zdajá nowe bajeczki, knucie po nocach pewnie nowych zbrodni, straszenie Babá Jagá czy Hokuspokiem z PIS.
  Jednak zawsze bédá kundelki, które bédá słuchac' swych panów wierzác im nawet wtedy, gdy ci zabiorá swym sługusom ostatniá kos'c'. A tak za przeproszeniem to ws'cieklizné mozna wyleczyc' np. siekierá, albo widłami.
  Przemówienie NIGEL FARAGE w EU parlamencie 06.07.2011 warto posłuchac'.
  http://www.youtube.com/watch?v=F7NxyHYChP4
 • @simacs & All
  = Ta formacja polityczna [PiS] winna stanąć niezwłocznie przed społeczeństwem i wszem i wobec oświadczyć, jakie są jej zamiary. =

  Oświadczyła to już nie raz i nie dwa. Tylko trzeba czytać i zrozumieć. PiS nie jest doskonała, ale szczerze próbuje taką być. Prawi i zdrowo myślący obywatele powinni stanąć za nią murem i pomóc jej wygrać wybory. Potem może ulepszać.

  Mądrali, "świętych" i użytecznych idiotów omijajmy wielkim łukiem. Jeżeli nie są agentami postkomuny, to strzelają we własną stopę, przyczyniając się do utrzymania złodziejskiej władzy ludowej przez następne kilka lat.
 • @Delikat
  Wielka szkoda, że pokolenie zboczonych moralnie i politycznie hipisów, wykształcona przez profesorów - użytecznych idiotów i płatnych agentów KGB - w latach 60-tych decyduje teraz o kierunku działania UE.

  Wielki szacunek dla Mr. Farage.
 • @simacs
  Zgadzam się. Mam też głęboką nadzieję, że PIS pójdzie na pewne ustępstwa wobec partii, w których znależć można wielu cennych wspaniałych ludzi, a którym zamyka się drogę szlabanem w postaci progu procętowego. Progu który powstał z inicjatywy dawnej UB-ecji i SB-ecji. Moim zdaniem ten próg należy się w przyszłych wyborach usunąć.
 • .
  "Do zniszczenia PiS, od poczatku jego istnienia, jednoczą się wszystkie siły postkomuny. Robią one wszystko by go zniszczyć, najbardziej podłymi metodami. Jedną z nich jest rozbijanie patriotycznych sił stojących za PiSem."
  ________________________________________

  Jasne, czego przykładem było wypromowanie przez Kaczyńskeigo pewnego jegomościa o nazwisku Kaczmarek.
  W przeszłosci jak i obecnie zabieraja na swoje listy wyborcze różnych swoich znajomków-miernoty polityczne,, włącznie z wrzucaniem spadochroniarzy na lokalne listy wyborcze gdzies w Polsce.
  Wszystko to robią "wrogie siły" zwane "układem".
 • Tylko PiS, ale nie tylko ze względów taktycznych.
  To obecnie jedyna polska partia. Ten argument powinien wystarczyć, jeśli jednak kogoś nie przekonuje to można wskazać dalsze.

  To partia stawiająca dalekosiężne cele budowy silnego, stabilnego i sprawiedliwego państwa prawa, wprowadzająca wysokie standardy życia publicznego, chroniąca słabych. Partia wprowadzająca podmiotowość w relacjach międzynarodowych zgodnie z najlepszą z możliwych koncepcją jagiellońską.

  To partia prowadzona przez Jarosława Kaczyńskiego męża stanu historycznej próby, doświadczonego, mądrego polityka, darzącego ludzi zaufaniem, pozostawiającego szerokie pole dla niezależnych inicjatyw zgodnych z podstawowymi celami Prawa i Sprawiedliwości, a jednocześnie bezwzględnie rozstającego się z pojawiającymi się pomyłkami, nieuchronnym skutkiem koniecznej otwartości.

  To partia skupiająca ludzi zachowujących najwyższe standardy etyczne, mądrych, wykształconych, często wysokiej klasy specjalistów w swoich dziedzinach, ludzi sukcesu, a jednocześnie społeczników oddanych Polsce, patriotów, dobrych polityków potrafiących pociągnąć za sobą innych, gotowych wiele poświęcić dla kraju.

  To partia ludzi sprawdzonych, kierowana i wspierana przez osoby o wielkich zasługach dla kraju.

  Nie było, nie ma i długo nie będzie partii zasługującej na większe zaufanie niż Prawo i Sprawiedliwość.

  O wielkim znaczeniu dla Polski Prawa i Sprawiedliwości świadczy zachowanie agentury wpływu, wściekłość i skala z jaką partia ta jest atakowana oraz mordy polityczne z tym największym w historii świata mordem smoleńskim włącznie.
 • @circ
  he, he..., "Nie glosujemy na matołów.
  Sami se na siebie głosujcie."

  - popieram te słowa ;-)

  Jaki ten lud ciemny, chocholi taki. Jeden już ich na dudka wystrychnął, wystarczyło że sobie Matkę Boską w klapę przypinał, teraz drugi kręci nimi i urabia na swoją żydoską modłę. A lud chłopo-katolików z wielkich miast, jak autor tej notki, nie widzi alternatywy tylko przepaść dla lemingów.
 • To byłby koniec demokracji, zatem istotą Narodu Polskiego nie jest PiS, ale PiS jest TERAZ bardzo ważny - potwierdzam to!
  "Zatem jednoczmy się pod jednym sztandarem - a tym sztandarem jest PIS. Żadna inna partia, nie przekroczy progu procentowego - każdy powinien zdać sobie z tego sprawę."

  Demokracja polega właśnie na tej szansie dla każdego, a nie monopolu jednej partii. Poza tym stanowczo twierdzę iż TO PIS NIE CHCE ZJEDNOCZENIA z całą prawicą-opozycją, z nurtami patriotycznymi, narodowymi, konserwatywnymi, katolickimi. Czy PiS otworzył listy? Ile miejsc na każdej liście przeznaczyli dla prawicy całej w ramach "zjednoczenia" na miarę Fideszu na Węgrzech?

  Przygarnęli jedynie własny ruch który sami utworzyli im Lecha Kaczyńskiego i Solidarnych 2010. To wszystko? To całe zjednoczenie? PiS przegra wybory przy takim podejściu i wtedy jedyną szansą będzie komitet który przekroczy próg, będzie możliwa koalicja ratunkowa. Zapewne szanse ma jakieś Marek Jurek jeżeli oleje PJN. Zobaczymy czy OLW-PwP da radę wystartować. Już to będzie sukcesem niebotycznym. Debiutanci łatwo nie mają.

  Przecież PwP Szeremietiewa i cały NE jest otwarta na bardzo bliską współpracę z PiS i co? Nico. Proszę nie szukać osób korzeni żydowskich w polityce, bo w PiS, na listach PiS, wśród sojuszników PiS jest ich TAKŻEcałkiem sporo, ZAGADKOWO dużo. Dorn był wiceprezesem PiS. Nie daję więcej przykładów, bo nie jestem tropicielem, ale nie zakładałbym jarmułki i nie palił Chanuki, a byli tacy. Ciekawe czy w zamian żydzi noszą krzyże i ryngrafy z Matką Bożą itd Nie sądzę.
 • @Marek Kajdas
  Ma pan rację panie Marku w słowach: "TO PIS NIE CHCE ZJEDNOCZENIA ". Przecież żydoski PiS nie będzie się z gojami polskimi jednoczył. Nie wiem, czy polskie katole pro-pisowskie są w stanie ten fakt zrozumieć kiedyś.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031