Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
267 postów 356 komentarzy

Zobaczcie i przeczytajcie co na niepokornych przygotowano

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

sprawdziłem - to nie blef

Wczoraj (10 07 2011) idąc na Krakowskie Przedmieście, sprawdziłem czy spostrzeżenia blogera PLK i blogera 2-AM, z jakimi miałem okazję się ostatnio zapoznać (namiary na te spostrzeżenia podaję w dolnej części tekstu), mają pokrycie w rzeczywistości - i stwiedzam, że mają. Nie mogłem jednak tego udokumentować, bo nie posiadam, ani kamery, ani też aparatu fotograficznego. Przy ulicy Osolińskich, a Placem Marszałka Józefa Piłsudskiego - około godz 17, stał gotowy do akcji wóz, wyposażony w LRAD - natomiast na latarni, znajdującej się nieopodal pomnika Marszałka - zamontowane jest coś, co przypomina głośniki - a w zasadzie spełnia tę samą rolę co LRAD.  LRAD - to bardzo skuteczne urządzenie do rozpraszania demonstracji - potrafi na stałe uszkodzić słuch.

 Zobaczcie i przeczytajcie Państwo - co też na niepokornych przygotowano (namiary otrzymałem od Pani B. - za co jej bardzo dziękuję)

//www.bibula.com/?p=39972
//www.bibula.com/?p=40339
//www.bibula.com/?p=39839
//www.bibula.com/?p=38947
 

KOMENTARZE

 • Q**a!!!
  Niech no tylko spróbują to użyć!!!
 • @Autor
  To ta polityka miłości!
 • Pilnie robić
  zapasy zatyczek do uszu.
  Są różne. Gumowe, piankowe.
  Idąc na dowolną manifestację trzeba mieć zawsze w kieszeni.
 • LRAD
  Chyba pora zaopatrzyć się w stoptery :)
  a niech ich......
 • Jeśli użyją to narzędzie tortur to masowo należy wytaczać sprawy sądowe Policji.
  To poza ostrymi protestami w stylu greckim, jedyna istotna możliwość oddziaływania na władzę. Aktualna władza MUSI się bać, aby nie szkodziła ludziom. Dopomóżmy im! Niech się boją!
 • Jednak ta władza ma za uszami
  Czego się boi rząd?
  Przecież normalny rząd który rozwiązywał by problemy dla dobra ludzi, pomagając w rozkwicie kraju rządziłby długo i szczęśliwie dla naszego dobra...

  Ten rząd stracił kontakt z rzeczywistością.
  To już się robi organizacja przestępcza zwalczająca własny naród.

  Stopery w zapasie na każdą demonstrację.
  Zapas butelek szklanych.
  Różne narzędzia młodego majsterkowicza.

  Ten rząd trzeba wsadzić do więzienia.
  Oni to czują i kombinują jak walczyć z narodem.

  Zabili ponad 120 osób w katastrofach sprowokowanych...

  STOP.
 • @all
  jest w wikipedii

  http://pl.wikipedia.org/wiki/LRAD
  http://en.wikipedia.org/wiki/Long_Range_Acoustic_Device

  z polskiej wersji wynika, że policja zakupiła te urządzenia.

  (należy stosować ochronę uszu.)
 • @
  wg mnie zamiast zatyczek wystarczy jeden koktajl Mołotowa, no ewentualne trzy dla pewności
 • @Pytający
  wystarczył by obrzyn z kaczym (lub zajęczym) śrutem by poszatkować matrycę tego urządzenia.
 • @Kindow
  I co im zrobimy? Tu nie ma to tamto, tylko albo zatyczki, albo spacer do sklepu bhp/militarnego po solidne słuchawki ochronne.
 • @Pytający
  Dopóki sie da, to nie - Wiesz, jak się p.rezydent ucieszy z koktajlu? Wszak już ustawę o zmianie ustawy o stanie wyjatkowym podpisał(?). Nie dac się sprowokować. Po prostu obronić siebie i inncyh (ochrona słuchu) i ROBIĆ SWOJE. Żeby władza stała się bezsilna.
  Policanty też ludzie. NIe jest im fajnie z myślą, że pacyfikują swoich (paru uczciwych znajdzie i w tej formacji). Dla tych ludzi proowkacja będzie wytłumaczeniem dla ich działań. Natomiast brak prowokacji spowoduje dalszy wzrost dysonansu wewnętrznego;). A to jest właściwy kierunek (1 z wielu) jak masz zamiar obalać władzę;).
 • @Pirx
  Śrut już lepszy. Ale kwestia techniczna - wejdziesz na manifestację z "obrzynem" i Cię zatrzymają za "niebezpieczne narzędzie". Tu trzeba innym sposobem. Myślmy.
 • @bez kropki
  zmieści się pok kurtką.
  ale dorwać toto na parkingu, przed manifestacją.

  z opisu wiem iż jest to matryca przetworników piezoelektrycznych. śrut byłby dobry.
 • @Polonia
  gotowi użyć. bo po cholerę by wydawali kasę.

  pomyślmy jak się zabezpieczyć. jakie ochraniacze na uszy ?
  jakieś dane techniczne - częstotliwość dźwięku ...

  jak można unieszkodliwić (w ostateczności nawet uszkodzić) lub takie urządzenie ?
 • @bez kropki
  dopoki co się da? moj znajomy mowi ze juz dawno powinismy wyjsc i zaczac palic wszelkiego rodzaju urzedy ktore nas zniewalają. I w sumie zgadzam się z nim, pol miliona urzedasow straci prace ale 40milionow zyska wolnosc
 • @Pytający: moj znajomy mowi ze juz dawno powinismy wyjsc i zaczac palic wszelkiego rodzaju urzedy
  Odpowiedź Radia Erewań

  W zasadzie tak. Z tą tylko drobną różnicą, że po pierwsze, nie urzędy, tylko węgiel…

  http://grzegorz.rossa.nowyekran.pl/post/12720,michnik-przychodzi-noc-dlugich-nozy-czy-noce-moskiewskie
 • @bez kropki 13:20:48
  Witam Panią!

  Z unikaniem prowokacji ma Pani świętą rację- temu postokrągłostołowemu reżymowi tylko o to chodzi aby NAS sprowokować, co będzie dla NICH pretekstem do zaostrzenia terroru i dalszego zmasowania represji wobec najbardziej aktywnie kontestujących działania reżymowych władz obywateli.
  Oni i tak paść muszą, bo prowadzą kraj prostą drogą do bankructwa, więc nie można im dać tego prezentu w postaci możliwości utrzymania władzy narzędziami przymusu i terroru.
  Teraz raczej jest potrzebny wyjątkowy spokój społeczny ale jednocześnie nie bierność tylko intensywna praca organiczna od podstaw w postaci edukacji społecznej i organizacji struktur które przejmą władzę po bankructwie systemu.
  NA DZIŚ ZAŚ BIERNY OPÓR!!!!!! jest wystarczającym demonstrowaniem braku poparcia i niechęci społecznej wobec tego reżymu.
  Pozdrawiam i Miłego Dnia Życzę:)

  AdNovum
 • @Pytający
  To nie jest dobry znajomy - a jak ma chęć coś podpalać - to niech zacznie od siebie. Zapewniam, że te 40 mil. nie zyska wolności, ale rozpacz, cierpienie i głód o jakim nie ma jeszcze pojęcia. Radzę od takich znajomych stronić.
 • @Pytający i Ad Novum
  Dopóki się da nie rzucać Mołotowami PODCZAS LASU I MIESIĘCZNICY. Czytaj ze zrozumieniem zanim zapytasz, Pytający:).

  Urzędy Cię zniewalają? Które? Czasem nie masz na myśli rządu z Sejmem? To oni stanowią prawo, nie urzędy. Bierz się za przyczynę, nie za skutek.

  @Ad Novum - Tak trafnie ująłeś, co mnie się tylko po łbie motało - o tym prezencie dla władzy. Trzeba otóż unikać prowokacji (nie mylić z biernością!) i szukać takich sposobów, które pozwolą osiągnąć efekt, tj. zmienić władze i system. Zadanie na teraz: praca u podstaw (m.in. Las, ultoki Piotra Marca i in.) I BIERNY OPÓR CAŁY CZAS. Ja go stosuję od dawna:). NIC mi nie mogą robić:).
 • @Polonia
  Raczej gościu dostrzegł, że w Polsce coś się dzieje (a nie jest tak?) i se monitoruje sytuację - jak dla mnie to tylko tyle. Na podstawie kontekstu tej strony, ja bym właścicielowi tejże strony nie przypisywała wiedzy tajemnej, jasnowidzeń, czy ciemnych sprawek:).
  Raczej postuluję nawiązać z nim kontakt i mu podrzucać materiały (np. ekranowe) do publikacji, na wypadek, jakby nas ABW nagle POkochało;).
 • @Polonia
  No to nie róbcie afery z tego, że gościu wziął Polskę pod uwagę jako czynnik istotny w polityce światowej:). - Bo niektórym to nie dogodzi:) - jak nie uwzględniają, to źle; jak uwzględniają, to pewno NWO coś tam tu kroi:). Że kroi - to nie wykluczone, ale byłoby głupie, gdyby się z tym zamiarem ujawniało.
  Zatem jak dla mnei w/w strona to manifestacja myślenia (widać gościu nie jest do końca zatruty hamburgerami) i zmysłu obserwacyjnego.
 • @Polonia
  Nie wiem co powiedział, ale wiem co mu rodacy zrobili a co On zrobił...
  Uległość - nie (i nie kojarzę, by do tego namawiał). Spokój i rozsądek - tak. Emocje - won!!! Zimna kalkulacja, konkretne działania, i zawsze pamiętać o CELU, nie o doraźnych przepychankach!
 • @Polonia
  No, to teraz możemy się zgodzić. I co do b-pa Felińskiego, i tej całej "uległości".
  :)
 • Odnośnie tekstu jaki napisałem
  Moje ostrzeżenie i poinformowanie Państwa o zagrożeniach, jakie mogą nieść urządzenia typu LRAD - nie ma na celu wywołania jakiejkolwiek burzy, agresji, czy paniki - ale zabezpieczenie się przed tym złem, jakie to urządzenie niesie - Pani Kalinka w swoim komentarzu, mądrze to wychwyciła, pisząc - Chyba pora zaopatrzyć się w stoptery.
  Proszę Państwa - Policja zawsze miała i mieć będzie różnego typu urządzenia - przeciw demonstrantom, czy tłumieniu zamieszek itp. To nie powinno nikogo dziwić.
  Uważam jednak, że każdy człowiek powinien czuć w sobie obowiązek poinformowania innych, gdy widzi zagrożenie (w tym przypadku, bardzo poważne zagrożenie, mogące wiązać się z utratą zdrowia wielu ludzi).
  Tylko to i wyłącznie to mną kierowało, gdy pisałem to ostrzeżenie
 • @Polonia
  To prawda - potworna prawda. Oni to wymyślają, by dbać wyłącznie o siebie - nas natomiast mają daleko w .......
  Ale nie wolno dać się sprowokować - trzeba iść nam nadal tą drogą, jaką idą Solidarni 2010, Obrońcy Krzyża, Las Smoleński - ta droga pewnego dnia zaowocuje - trzeba tylko zaopatrzyć się w cierpliwość.
  Ta władza, jaką mamy obecnie - jeśli nie w tym roku - to w kolejnym pęknie (jak balonik).
  Mało tego - sądzę, że podobny los, za lat kilka spotka i UE - o ile i ta nie poczyni poważnych zmian. No, chyba, że szykują nam jakiś kolejny koszmar - który to zapobiegnie nadchodzącemu - Bum?!
 • @Edward Snopek
  Ciekawe, którzy bolszeIccy bandyci podpisali się pod zamówieniem tego narzędzia walki ulicznej ...
  Jeśli tego użyją przeciwko Polakom, to każdy znajdujący się na ulicy człowiek będzie miał pełne prawo natychmiast zabić ludzi wydających rozkazy i obsługujących to urządzenie - w obronie zdrowia i życia polskich obywateli.
 • Taktyka
  W przypadku użycia LRAD:
  1. Korki w uszy
  2. Flankować
  3. Unieszkodliwić mołotowem
  Jest to broń kierunkowa, zatem jeśli zostanie wprowadzone do akcji, nie może "strzelać" np. w tył.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031