Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
267 postów 356 komentarzy

Prawo autorskie nowym rodzajem cenzury

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie dla islamu! Film tylko dla dorosłych Te meczety to prowokacja niczym ta w Gliwicach w 1939 roku

 Film tylko dla dorosłych
Tak jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności, nim rozpoczął się proces stawiania meczetów za meczetem w Polsce, wpierw poczęły znikać Krzyże i nastąpiły też te dzikie ataki, opluwanie i ośmieszanie Obrońców Krzyża z Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie. To nie jest dziełem przypadku - bo aby wprowadzać nowe wartości, niszczy i poniża się stare - dowodzi tego historia.
Liberałowie szukając dla siebie wsparcia, serwują nam przyszłe gilotyny. Ci bezmyślni wolnomyślący ludzie nie mają pojęcia, że kiedy tamci skończą z nami - wyrżną w pień i ich - bo taki jest islam.
To nie skończy się dobrze. Polska do tej pory według statystyk była w Europie najniżej notowanym krajem pod względem ataków na tle narodowościowym-rasowym-religijnym. Te meczety to prowokacja niczym ta w Gliwicach w 1939 roku - chcą by chrześcijanie zaatakowali pierwsi - by potem robić z siebie ofiary.
Jest to perfidny plan - widocznie stwierdzili, że za wolno umieramy.
W tym roku trzeba postawić milion Krzyży w Warszawie - niech drogi do meczetów usłane będą Krzyżami.
To nie pół księżycem który był miły Adolfowi Hitlerowi - ale Krzyżami wolność się mierzy

-------------

Piszę w związku z oskarżeniem mnie przez The Orchard Music, które twierdzi, że ma wszelkie prawa do wszystkich homilii (tak wynika z oskarżenia) wygłaszanych publicznie przez Papieża Polaka Św. Jana Pawła II. Jestem ciekaw na jakim prawie opiera się ta firma, że ma czelność coś podobnego głosić? Od kiedy to głoszone publicznie do narodu Polskiego i całego świata homilie Św. Jana Pawła II stały się własnością prywatną? od kiedy to wszystkie prywatne nagrania homilii Św. Jana Pawła II, nagrane na prywatne magnetofony, dyktafony, kamery, są ich własnością?
W moim przypadku the orchard music oskarża mnie za krótki fragment homilii (sam tylko głos) wygłoszonej przez Św. Jana Pawła II, wzywający wiernych do Obrony Krzyża, przed wrażymi (wrogimi) siłami. Św. Jan Paweł II pragnął (tak wynika z jego słów),  by te słowa były zapamiętane i powtarzane, gdyż przewidział, że takie ataki nastąpią i te ataki nastąpiły. Ja, jako Obrońca Krzyża - chrześcijanin i katolik, mam obowiązek słowa Jana Pawła II przypominać i będę to czynił. The orchard music, może mieć prawo do noszonych przez siebie portek, koszuli, skarpetek itd, ale nie do świętych już słów głoszonych przez Św. Jana Pawła II. - bo to już jest to samo, jakby ktoś zabronił mnie i innym chrześcijanom się modlić, gdyż wykupił prawa autorskie do tej i innych modlitw.
NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL! VIVA CRISTO REY!

 

 

 

 

 
Uwaga - materiał filmowy bardzo drastyczny, dla osób tylko o mocnych nerwach
//www.dailymotion.com/video/x107ljd_muzulmanie-bestialsko-morduja-katolikow-bo-nie-chcieli-przejsc-na-islam-480p-h-264-aac_webcam
 
 
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031