Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
267 postów 356 komentarzy

Pieśni Bułata Okudżawy wykonanie amatorskie Edward Snopek

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

1 Pieśń Wesołego Żołnierza 2 Katarynka 3 Modlitwa 4 Ballada O Królu 5 Piosenka O Papierowym Żołnierzu

 Na wstępie tego postu, z okazji Nowego Roku, życzę wszystkim ludziom dobrej woli wszystkiego najlepszego, a w szczególności zdrowia i więcej nieco tej makulatury, potrzebnej na opłaty za mieszkania i na chlebek.


W dzisiejszym poście chcę zaprezentować nieco kultury, w postaci pieśni Bułata Okudżawy w moim skromnym, amatorskim wykonaniu. Jakość nagrania nie jest najlepsza, gdyż mój sprzęt składa się z tego, co na naszym rynku jest najtańsze, a do tego sprzęt ten zaczyna i szwankować - ale myślę, że ci co są wyrozumiali, wybaczą mi to i posłuchają.
1 Pieśń Wesołego Żołnierza
2 Katarynka
3 Modlitwa
4 Ballada O Królu
5 Piosenka O Papierowym Żołnierzu

ps - "Noc Sylwestrowa"
Dziś mamy Sylwestra - noc hucznych zabaw dookoła całej Ziemi - Fajerwerki i wystrzały korków od szampana. Mnie nie stać na szampana, ale zdołałem z portfela wyskrobać nieco groszy i zakupiłem sobie za nie butelkę piwa. Oj, będzie się działo! Nie jest to co prawda szampan, ale jak przyrządzę sobie to piwo na gorąco, będę i ja miał nieco radości i nieba w gębie. Przed godziną dwunastą siądę sobie wygodnie na krześle i wolno popijając będę wspominał - tych co już odeszli, albo tych co pracują teraz ciężko czyszcząc wagony.
A od Nowego Roku trzeba będzie szukać pracy - nie będzie łatwo ją znaleźć, gdyż być może już trafiłem do wielu notesów ze wzmianką - persona non grata. W Urzędzie Pracy trzeba będzie wyjaśnić, czemu w ostatnich latach tak często zmieniałem pracę. A co mi tam? Napiszę szczere oświadczenie, w którym wyznam całą prawdę - a więc między innymi to, że nie chciałem wyrzucać i mieszać gruzu z dekoracyjnymi kamykami, jakie można spotkać przy chodnikach przed Pałacem Kultury, jak też podrzucać śmieci na przystanki ZTM - a to znowu dlatego, że byłem przeciwny temu, bym jako ochroniarz prowadził dodatkowo handel z lokatorami i między innymi proponował i sprzedawał im worki na śmieci, bryloki, lub piloty do otwierania garaży - wspomnę też o tym, że jako osoba nie posiadająca niepełnosprawności, też musiałem pożegnać się z robotą - no i sprawa obecna, a mianowicie nie pogodzenie się z darmowymi dniami pracy, z system kar, z nie przestrzeganiem BHP itd.

Pieśni Bułata Okudżawy wykonanie amatorskie Edward Snopek
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031