Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
267 postów 356 komentarzy

Wokół Kibuca część 1

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Film dokument fabularyzowany

Kamera - Zenon Nowak, Edward Snopek
Inicjatywa, Prowadzenie - Janusz Zieliński
Realizacja, Montaż, Muzyka - Edward Snopek
fotografia do postu - Zenon Nowak
 
 
 
 
 

  

KOMENTARZE

 • Oczywiście jeden kibuc, to na początek.
  Reszta w przygotowaniu, tylko skąd wziąć takie zielone tereny? Przeszła bez rozgłosu ustawa o uwłaszczeniu ogródków działkowych. Niech nikogo ta nazwa nie zmyli. Tutaj dałem komentarz który zupełni nie wzbudził zainteresowania.

  http://mms.neon24.pl/post/102277,sejm-przyjal-ustawe-obywatelska-o-uwlaszczeniu-dzialkowiczow-ale-czasu-malo#comment_895451
 • @vortex 12:30:00
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201892551069217&set=a.1256325662052.37205.1646918240&type=1
 • Tak naprawdę to przynajmniej od 89 roku jesteśmy pod żydowsko-niemiecką okupacją.
  A tak naprawdę od końca 88 roku, gdy upadł rząd Messnera i pod Rakowskim zaczął się intensywny proces rugowania Polaków z urzędów centralnych i zastępowania czystą agenturą. Znacie chociaż jedno nazwisko dyrektora departamentu z ministerstwa? A tym bardziej jego zdjęcie. Nie ma. A tak naprawdę oni tam rządzą. Ministrowie to są maskotki, pacynki. Nie pokażą wam tych ludzików co naprawdę Polską rządzą, to ścisła tajemnica państwowa. Tam się to odbywa. My już jesteśmy pod okupacją, od dawna. A ryczenie o ruskich, to zmyłka, oni ruskich wtedy szybko wywalili.
 • @vortex 18:24:40
  Tak naprawdę to przynajmniej od 89 roku jesteśmy pod żydowsko-niemiecką okupacją.
  A tak naprawdę od końca 88 roku, gdy upadł rząd Messnera i pod Rakowskim zaczął się intensywny proces rugowania Polaków z urzędów centralnych i zastępowania czystą agenturą.
  Znacie chociaż jedno nazwisko dyrektora departamentu z ministerstwa? A tym bardziej jego zdjęcie. Nie ma. A tak naprawdę oni tam rządzą. Ministrowie to są maskotki, pacynki.
  Nie pokażą wam tych ludzików co naprawdę Polską rządzą, to ścisła tajemnica państwowa. Tam się to odbywa. My już jesteśmy pod okupacją, od dawna. A ryczenie o ruskich, to zmyłka, oni ruskich wtedy szybko wywalili.

  >>> dużo w tym racji
 • @vortex 18:24:40
  Dzisiaj Polacy mogę powiedzieć, że Polski PO 1989r nie było to był skrót myślowy, jesteśmy BANKRUTEM -okradli nas złodzieje i bandyci w imię prawa jakie sobie uchwalali abysmy my Polacy go przestrzegali i nie przeszkadzali w rabowaniu.
  Dzisiaj trzeba jasno i wyraźnie powiedzieć jesteśmy BANKRUTEM i należy to bankructwo ogłosić światu,jaki jest ratunek PILNE WYJŚCIE z UE,
  Unieważnić wszelką sprzedaż ziem , majątku przemysłowego wypracowanego przez poprzednie pokolenia, nakazać opuszczenia w terminie 30 dni z Polski wszelki kapitał zagraniczny, w tym banki - Utworzyć nową Konstytucję, nową walutę niewymienną, nowe prawo, strażników kontrolujących prawo , zlikwidować nierząd , posłów , urzędników, tworzyć własne firmy, handel produkcję etc ,etc tak jakbyśmy byli po drugiej wojnie światowej,
  Jeśli wyzbędziemy się międzynarodowej mafii w naszym kraju wówczas będziemy życi w dobrobycie i szczęściu
 • @banitaAK 14:34:52
  Ponad 20 lat temu "obalono" w Polsce komunizm. Obalono tak skutecznie, że żadnemu z czerwonych nie spadł nawet włos z głowy, czołowi komuniści stali się nagle socjaldemokratami, trockiści przeobrazili się w działaczy społecznych, reżyserzy, którzy udowadniali, dlaczego AKowcy byli straconym pokoleniem, w opozycyjnych intelektualistów, PRLowscy prawnicy, stali się konstytucjonalistami, redaktorzy PRL-owskiej TV właścicielami prywatnych TV, członkowie ZMS , ZSMP , PZPR, UBecy , Esbecy , TW , kapusie - stali się kapitalistami pełną gębą i ludźmi roku Forbesa. A robotnicy przemienili się w bezrobotnych. Mieliśmy szansę zaobserwować, jak to można w naszym „demokratycznym państwie prawa” bezkarnie zastrzelić generała policji i jak do tej pory nie udało się ustalić mocodawców . Mogliśmy zaobserwować, jak po kolei są umarzane wszelkie procesy w sprawach gospodarczych, gdzie Polskę okradano na miliardy dolarów. Jak rozpadały się samochody inspektorów NIKu , jak odwoływano kolejnych sędziów i ginęli świadkowie. W końcu zginęła w Smoleńsku elita państwa polskiego z prezydentem kraju na czele a UE nawet nie kiwnęła palcem, żeby wyjaśnić tą „katastrofę”.
 • @banitaAK 14:34:52
  Czyli - jednym słowem - urządzić drugą Koreę Północną.
  pozdrawiam
 • @ratus 15:07:28
  Czytaj ze zrozumieniem .
 • @banitaAK 15:38:37
  "Unieważnić wszelką sprzedaż ziem , majątku przemysłowego wypracowanego przez poprzednie pokolenia, nakazać opuszczenia w terminie 30 dni z Polski wszelki kapitał zagraniczny, w tym banki - Utworzyć nową Konstytucję, nową walutę niewymienną, nowe prawo, strażników kontrolujących prawo , zlikwidować nierząd , posłów , urzędników, tworzyć własne firmy, handel produkcję etc ,etc"

  Czego w tym manifeście komunistycznym nie zrozumiałem?
  pozdrawiam
 • @ratus 15:45:18
  Czy to ze Polacy chca pogonic z kraju zydo-zlodzieji i chca Polski Narodowej , to dla Ciebie jest komunizm ? Chcialbys dalej pracowac i dawac pieniadze zydo-zlodziejom ?
 • @banitaAK 15:55:37
  Może on jest z tych co profitują na tym biznesie? Trza by się go dopytać.
 • @banitaAK 15:55:37
  Oczywiście, że chciałbym w trybie ekspresowym pozbyć się pijawek, oszustów i złodziei. Wszystkich; bez zaglądania w spodnie.
  Tyle, że metody rodem z PKWN są mi obrzydliwe. Gdy komuś udowodni się przewałkę, to go do puchy, a zagraniczniaka uderzyć drzwiami w dupę. Ale WINNYCH; nie wszystkich jak leci.
  A z niewymienialnością waluty to popisałeś się, oj popisałeś...
  pozdrawiam
 • @ratus 16:14:07
  Wszystko jest przecież tak ustawione, żeby przewałki nie dało się udowodnić. Toż o tym dobrze wiesz, jacy wy kurwa praworządne cwane żydy jebane. A jak Polak żeby nie zdechł na starość pod płotem ZUS założył, to żydokorwiny ryczą jak dzicy że to złodziejstwo, już nie ma potrzeby udowadniania czegokolwiek. A jak żydy, niemcy i inna szumowina nakradnie to już tylko święte prawo własności. Nakradli niech mają, choć każdy głupi wie że nakradli. A wypierdalajcie stąd zanim was nie wystrzelamy pasożyty cuchnące gnojowicą i czosnkiem.
 • @vortex 16:32:08
  Upiłeś się.
  pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031